Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Бумбокс» презентував чернігівцям свій новий альбом


«Бумбокс» презентував чернігівцям свій новий альбом

Напередодні всеукраїнського туру «Таємний код: Рубікон» музиканти гурту «Бумбокс» завітали до Чернігова, щоб презентувати своїм прихильникам та журналістам новий подвійний альбом з однойменною назвою.Нещодавно вийшла його перша частина «Таємний код» у вигляді електронного релізу, яка складається із 7 пісень. Друкуються також касети, сіді та вініл.

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту «Бумбокс»: «Альбом виходить в трьох країнах – у Франції, Україні та в Сполучених Штатах Америки. Праця над альбомом тривала майже рік, хоча планували ми його записати за місяць. Перше відео на підтримку цього альбому вийде на пісню «Диши».


Новими концертними хітами лідер гурту вважає три пісні. Приємно, що одна з них – «Тримай мене», написана разом із відомим чернігівським музикантом Олександром Чемеровим, який мешкає у Лос-Анджелесі.

Своїх фанів «Бумбокс» час від часу радував новими синглами. А ось повноцінного альбому, який, до речі, уперше в історії гурту складається із більш ніж 11 пісень, довелось чекати 6 років.

19 вересня Андрій Хливнюк зі своїм гуртом вирушає у великий гастрольний тур, який обіцяє стати наймасштабнішим в історії «Бумбоксу». До Чернігова з концертом гурт завітає 28 вересня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гурт «Бумбокс», «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект