Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У 22 ліцеї запрацював новий лінгафонний кабінет


Нормовен

У 22 ліцеї запрацював новий лінгафонний кабінет

Практична англійська та німецька у спеціальній мовній лабораторії.

Від нового навчального року у чернігівському ліцеї №22 запрацював лінгафонний кабінет. Оснащений сучасним звукотехнічним та мультимедійним обладнанням із програмним забезпеченням, він дозволяє організувати самостійну роботу учнів і учениць та створити комунікативне середовище.Ольга Горбач, вчителька англійської мови ліцею №22: «Це програмне забезпечення дозволяє мені передавати на комп’ютери учнів всі відеофайли, аудіофайли і будь-які інші матеріали. Діти можуть з ними працювати індивідуально і можу я керувати цим процесом. Якщо мені щось треба вивести на загал, то ми користуємось нашою смарт-панеллю, яка може працювати окрема, як панель, і може передавати екран вчителя».

Так діти краще освоюють навички спілкування та аудіювання, тобто сприйняття інформації на слух, а вчителю легше пояснювати граматику.

Ольга Горбач, вчителька англійської мови ліцею №22: «За цей тиждень, наприклад, з одинадцятими класами встигли проробити ЗНО з англійської мови 2019 року, бо ці комп’ютери мають вихід в Інтернет. Ми прослухали Listening Task – аудитивні завдання, і зробили з ними. До того ж ви бачите, що всі підручники, якими ми користуємось, вони йдуть разом з мультиромами – це пояснення граматики або певні інтерактивні відео для формування мовленнєвих компетентностей. Звичайно, це краще, ніж було, на багато порядків».

Для ліцею це вже другий спеціалізований кабінет. Перший відкрили тут 2 роки тому. Лінгафонні кімнати передбачають зовсім інакший, порівняно з традиційним формат навчання. І це саме те, що потрібно сучасній молоді, кажуть у закладі.

Вікторія Пекур, директорка чернігівського ліцею №22: «На сьогодні вже нашим учням треба дещо більше, ніж зазвичай – дошка і крейда. І тому те, що ви сьогодні побачили – роботу лінгафонного кабінету, дійсно це навіть не крок, а декілька кроків вперед. Ви бачили наскільки учням цікаво вивчати, наскільки вони зацікавлені, наскільки вони вільно володіють англійською мовою. І інколи, знаєте, вони десь навіть говорять краще англійською, ніж українською, на жаль».

Окрім англійської в 22-му ліцеї також вивчають німецьку. Із обох предметів учні та учениці виборюють призові місця в конкурсах та олімпіадах обласного і всеукраїнського рівнів. Це одна зі шкіл, де цьогоріч за високі показники, облаштували мовні кабінети коштом міського бюджету.

Вікторія Пекур, директорка чернігівського ліцею №22: «Остаточно ще немає цифри. Але приблизно було витрачено 500 тисяч на закупівлю обладнання, на закупівлю всієї техніки. Ви бачили, що вона дійсно сучасна і відповідає всім вимогам. І близько 200 тисяч витрачено на ремонт кабінету».

Крім технічного оснащення у кабінеті подбали про дизайн і найближчим часом мають змонтувати решту меблів.

Розклад занять розробляли таким чином, аби у лінгафонних лабораторіях могли навчатися всі – від 8 до 11 класи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лінгафонний кабінет, ліцей №22, англійська мова, освіта, навчання, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект