Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівці мають мільйонні борги перед теплогенеруючими підприємствами: чи буде тепло взимку?


Нормовен

Чернігівці мають мільйонні борги перед теплогенеруючими підприємствами: чи буде тепло взимку?

Холодні батареї взимку – цілком реальна перспектива для Чернігова. 86 мільйонів гривень заборгували мешканці міста за спожиті послуги «Облтеплокомуненерго». Ситуацію, яка склалася, на підприємстві, вкотре обговорили під час щотижневої наради в муніципалітеті.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я би хотів, щоб ми все-таки достукалися до наших людей, бо у нас є великі ризики, що нам не дадуть газ. І звернутися нема до кого».

Політична партія Владислава Атрошенко
Якщо напередодні опалювального сезону місто не зменшить свій борг перед НАК «Нафтогаз України», підприємства матимуть всі законні підстави не надати Чернігову газ, повідомив міський голова. Тож без тепла залишаться як боржники, так і ті, хто вчасно сплачував за послуги.

Схожа ситуація і по ЖЕКам, за літній період заборгованості за їх послуги дещо зросли – приблизно від 60 до 100 тисяч гривень по кожному. До прикладу, борг перед КП «Новозаводське» на вересень складає більше 4 мільйонів гривень. А за послуги комунального підприємства «АТП-2528», яке відповідає за вивіз і утилізацію сміття, мешканці міста заборгували майже 5 мільйонів гривень.

Міський голова дав доручення керівникам підприємств проводити зустрічі з людьми та роз’яснювати ситуацію. Принагідно на таких зустрічах мають з мешканцями будинків обговорювати зауваження до роботи ЖЕКів та фінансування поточних ремонтів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, опалення, комунальні послуги, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект