Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У чернігівських клубах за місцем проживання заняття до душі можуть знайти собі всі


Нормовен

У чернігівських клубах за місцем проживання заняття до душі можуть знайти собі всі

У 10 із 17 чернігівських клубах, що входять до міського центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання, майже одночасно відбулися Дні відкритих дверей.В’ячеслав Давидов, директор центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання ЧМР: «Педагоги і керівники гуртків презентують свою роботу, чим вони планують займатися протягом року, чим вони будуть розважати дітей, чому навчати і що саме діти можуть отримати в наших клубах за місцем проживання».

Серед новачків, що відвідали заходи у рамках дня відкритих дверей, 8-річний Андрійко. У гуртку школи шиття почуває себе досить упевнено.

Андрій, вихованець гуртка: «Я сюди буду ходити і мені тут подобається, хоч я прийшов сюди перший раз. Мені подобається, що тут я навчуся шити».

Аліна та Софія уже другий рік відвідують гурток. Мають уже неабиякі навички та мрії.

Аліна, вихованка гуртка: «В минулому році я зробила своїми руками розвиваючу книжку для свого братика. Я її шила півроку».

Софія, вихованка гуртка: «Можна пошити різні наряди в школу, для ляльок».

Аліна, вихованка гуртка: «Тут ми навчаємось не тільки правильно шити, а ще й правильно дружити».

Цього року для роботи гуртка додадуть справжнього професійного оснащення. Це розширить можливості для практичного навчання та реалізації творчих планів.

Наталія Володіна, керівник гуртка «Школа шиття»: «Благодаря проекту «Бюджет участі» нам завезли новое оборудование – швейные машинки, гладильные доски, утюги. То есть все необходимое, что нужно для швейного производства. Поэтому мы приглашаем не только малышей, но и взрослых ребят, которые хотят научится шить, кроить и рукодельничать, пожалуйста, приходите к нам. Обучение у нас бесплатное. Мы будем рады видеть всех».

У клубах за місцем проживання заняття до душі можуть знайти собі як діти шкільного віку, так і студенти та активна чернігівська молодь.

В’ячеслав Давидов, директор центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання ЧМР: «Напрямки роботи дуже різноманітні. Це і спортивні напрямки, і гуманітарні, і англійська мова, і школа шиття, і хореографічний напрямок. Тобто все, що ми пропонуємо дітям і їх батькам, я вважаю, що це дуже цікаво, дуже необхідно. І саме головне, що це відбувається на безоплатній основі».

Інформацію про місцезнаходження клубів для дітей та молоді за місцем проживання, перелік гуртків та розклад занять, можна знайти на сайті міської ради чи управління у справах сім’ї, молоді та спорту, - радить керівник центру.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гурток, клуб за місцем проживання, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект