Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Містика чернігівського фільму «Таємниця»: дух митця завітав до сценариста


Нормовен

Містика чернігівського фільму «Таємниця»: дух митця завітав до сценариста

Прийшов уві сні і попросив зняти про себе фільм. Неймовірна історія створення фільму про неймовірне кохання нашого митця Михайла Коцюбинського до Олександри Аплаксіної.«Коцюбинський прийшов до мене разом з Аплаксіною. Можете вірити, можете – ні, а це правда. І я вночі їх побачив. Він підійшов і каже мені: «Спробуй. Тобі вдасться». І я тієї ж ночі піднявся та почав писати», – Анатолій Покришень, автор сценарію фільму «Таємниця».

У 155-ту річницю від народження Михайла Коцюбинського в центральному театрі міста показали фільм про письменника. Автори і натхненники фільму розповідають, що ідея створення виникла спонтанно.

«Випадково це все вийшло. Ідея виникла, коли перебували в музеї Коцюбинського. Захотіли щось про нього розповісти. Такі історію, якої нам не розповідають у школі», – Микола Бичук, продюсер, актор, виконав роль Михайла Коцюбинського.

Назва фільму – «Таємниця» – відображає зміст. Кінострічка розкриває невідомі сторінки життя нашого земляка.

«Це назва прихованого великого кохання Михайла Коцюбинського. У слові «таємниця» є той Коцюбинський, якого ми ще не знаємо. Тобто ця таємниця викривається у фільмі», – Євген Сидоренко, режисер фільму «Таємниця».

Фільм суто чернігівський. Усі його творці – місцеві. Головна мета, яку вони переслідували, – показати духовну, емоційну сторону життя Михайла Коцюбинського.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фільм, Таємниця, Коцюбинський, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект