• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що у Чернігові роблять для розвитку фізкультури і спорту?


Що у Чернігові роблять для розвитку фізкультури і спорту?

 

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. З цієї нагоди в муніципалітеті вітали кращих спортсменів та тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Їх у Чернігові працює 8 – це 180 тренерів та майже 3 тисячі вихованців.В порівнянні з 2015 роком фінансування міського спорту зросло більше ніж в тричі. Це зокрема кошти на ремонти, навчально-тренувальні збори та придбання спортивного інвентарю.

За останні пару років для вихованців відкрили двері оновлені спортивні зали «Фортуна» та «Авангард». Цього року спортивна школа «Авангард» на Пухова. З’явилося 6 нових майданчиків для гри в футбол в навчальних закладах. Кошти намагаються розподіляти збалансовано, та потреб значно більше.

Будівництво нових спортивних об’єктів та фінансування сфери спорту в місті загалом буде залежати від політики держави та наповнюваності бюджетів. Про це говорив міський голова під час зустрічі зі спортсменами.

Необхідність будівництва палацу спорту в Чернігові назріла вже давно. Проте такий дороговартісний об’єкт може з’явитися тільки за фінансової підтримки з боку держави та при умові подальшого розвитку міста.

Те, що можна, місто робить своїм коштом. Тренери ж сподіваються, що наступним кроком стане обіцяне урядом збільшення заробітних плат.

Нагадаємо, в серпні уряд затвердив постанову про зростання заробітної плати тренерів, викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з 1 січня 2020 року від 20 до 70%, в залежності від наявної категорії.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, фізкультура, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект