• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Біля міського відділу ДСНС встановили пам'ятник пожежній машині


Біля міського відділу ДСНС встановили пам'ятник пожежній машині

Замість номерних знаків – слово «ветеран».

Біля чернігівського міського відділу ДСНС встановили пам’ятник пожежній машині. Урочистості провели 17 вересня – в день професійного свята надзвичайників.Самі ж ветерани з цікавістю розглядали червону машину та фотографувалися на її фоні.


Сергій Даниленко, ветеран ДСНС: «Це значуща подія, нагадування про минуле. Але мені особисто хотілось би, щоб в пожежних частинах стояли сучасні транспортні засоби. У нас автодрабини, це не секрет, мають довжину 30 м, а нові житлові будинки вже на 16, 17 поверхів, і ці драбини не достають до тих поверхів. Щоб рятувати, потрібна автодрабина на 45 м, 60 м».

Стосовно матеріальної бази, то міський голова під час привітання зауважив, що вона все ж останніми роками тільки покращувалась. Підвищили і зарплати співробітникам. Крім того, Владислав Атрошенко повідомив, що в планах, якщо дозволить бюджет, у наступному році відремонтувати вулицю Захисників України, де розміщується міське відділення ДСНС. Відзначив градоначальник і високий рівень взаємодії між надзвичайниками та міською владою.

Пізніше, вже у приміщенні обласного управління ДСНС, кращих співробітників відзначили грамотами та нагрудними знаками. Ряд працівників отримали чергові спеціальні звання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДСНС, пам’ятник, пожежна машина, «Дитинець»

Добавить в: