Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Для першокурсників ЧНТУ влаштували екскурсію на тролейбусі


Нормовен

Для першокурсників ЧНТУ влаштували екскурсію на тролейбусі

В Чернігівському національному технологічному університеті вирішили запровадити нову традицію. На початку навчання першокурсників запросили на екскурсію містом. Ходити пішки не довелося. Студентів інституту економіки прокатали на тролейбусі.Юлія Перетятько, заступниця директора навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету: «В цьому році до нас завітали майже 700 студентів на перший курс, різних спеціальностей. Це і економіка підприємство, і облік і оподаткування, економічна аналітика. В цьому році ми вирішили поздоровити наших першачків таким подарунком».

Поки тролейбус їде центральними вулицями міста, в салоні розповідають історію Чернігова.

Це Владислав, студент 2-го курсу інституту економіки. Він цікавиться історією та легендами нашого міста, тому з задоволенням погодився на пропозицію стати на один день тролейбусним гідом.

Юлія Перетятько, заступниця директора навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету: «Ніхто краще не розуміє студентів, як самі студенти. Тому ми вирішили, що екскурсію має проводити саме студент, а не професійні екскурсоводи».

Владислав Зеленський, студент 2 курсу інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету: «Це дійсно класно. Взагалі не кожен університет дбає про своїх студентів в плані їх культурного розвитку. А це також надзвичайно важливий аспект життя. Я взагалі прихильник такої думки, що кожна людина повинна знати як мінімум історію свого міста або свого села, а як максимум, звичайно, всієї країни, а то й всього світу».

Поїздку містом організували спільно: технологічний університет та Чернігівське тролейбусне управління. Тривала вона годину. Більшість учасників зізнавалися, що такий екскурсійний досвід у них вперше.

Тетяна Гоголь, викладачка кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту: «У нас є і чернігівські студенти, і не місцеві студенти. Це перший курс і вони хочуть побачити більше цікавого не тільки в університеті, але й за межами університету, де вони будуть навчатися 5 років».

А вже 13 вересня на усіх першокурсників ЧНТУ чекає загальна посвята у студенти в Шестовиці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: студенти, ЧНТУ, першокурсники, екскурсія, тролейбус, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект