Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівське сміттєзвалище на Масанах після пожежі пересипають піском і ґрунтом


Нормовен

Чернігівське сміттєзвалище на Масанах після пожежі пересипають піском і ґрунтом

Чернігівське сміттєзвалище у мікрорайоні Масани, зараз пересипають піском і ґрунтом. Про це UA: Чернігів сказав начальник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок.Руслан Волок, начальник комунального підприємства «АТП-2528»: «Сміттєзвалище в робочому стані, зараз йде пересипка. Ми за ці два дні висипали, все можливе, тобто і пісок і ґрунт, який у нас був. Зараз підвозиться ґрунт і пісок, щоб повністю закрити цю сторону. На полігоні 9 карт для вивозу сміття, це одна із цих карт, на нього зараз сміття не сиплеться, зараз його повністю пересипають. Сміття йде на іншу карти, там на 3-тю та 6-ту карту».

Нагадаємо, пожежа на чернігівському сміттєзвалищі сталася 12 вересня о 22-й годині. Горів 1 гектар території, де зберігається, в основному, будівельне сміття. Пожежу загасили у суботу, 14 вересня. Перший заступник начальника управління ДСНС в області Дмитро Безкостий причиною пожежі назвав підпал. Таку ж причину пожежі назвали Руслан Волок та міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. Також вчора ввечері загасили пожежу на прилуцькому сміттєзвалищі. Воно загорілося 9 вересня. Горів 1 гектар території, куди вже 10 років не звозили сміття, сказала міський голова Ольга Попенко. Сміттєзвалище розташоване у мікрорайоні БАМ. Причиною займання, сказав начальник 12-ї пожежно-рятувальної частини В’ячеслав Алещенко стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, сміттєзвалище, Масани, Руслан Волок, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект