Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В НУЧК провели акцію до Міжнародного дня охорони озонового шару


Нормовен

В НУЧК провели акцію до Міжнародного дня охорони озонового шару

Акцію до Міжнародного дня охорони озонового шару провели в Національному університеті «Чернігівський колегіум». Її мета – привернути увагу до проблеми збереження озонового шару, сказала координаторка акції Світлана Потоцька. Також в університеті провели конкурс дитячих поробок і малюнків на екологічну тематику. Більше дивіться у сюжеті.Це – Земля з пінопласту, пластика та старих іграшок. Її зробив учень 8-го класу 5-ої чернігівської школи Микита Леоненко.

«Озоновий шар захищає нас і все живе від ультрафіолетового випромінювання сонця, і без нього ми б, напевно, не жили на цій планеті.

Я хотів показати, яка вона гарна, квітуча та дуже барвиста. І сам іржавий кран, з якого тече багато сміття, машин, заводів, і все, що нищить наш озоновий шар.

Сама планета – це пінопластова куля, трава з пластика, іржавий кран – це звичайна трубка, і сміття – це старі іграшки».

Поробка Микити зайняла перше місце у конкурсі, який організували В Національному університеті «Чернігівський колегіум» до Всесвітнього дня захисту озонового шару.

Політична партія Владислава Атрошенко

Світлана Потоцька, голова обласної організації Українського товариства охорони природи: «Всі поробки з вторинної сировини учнями зроблені і пропоновані для виставки. Тобто не потрібно купувати зайвого, потрібно не викидати, якщо це, наприклад, пластик або інші такі компоненти, які шкодять довкіллю. Можна зробити різноманітні прикраси для дому і це буде корисним і буде використовуватись».

Так, каже Світлана Потоцька, хочуть привернути увагу до проблеми захисту озонового шару.

«Ми хочемо таким напрямком показати, що ми разом хочемо зберегти планету для життя. Тобто озоновий шар – це захисний шар для всіх живих організмів. І це дуже важливо, коли ми це будемо робити спільно, долучаючись до інформаційних таких заходів екологічного спрямування, а також пояснюючи, таку освітницько-просвітницьку діяльність проводячи серед молоді».

Також до дня охорони озонового шару в університеті провели акцію.

Її учасники – студенти та чернігівські школярі. Синій колір символізує небо, білий – озоновий шар.

Анна Биченок, студентка природничо-математичного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум»: «В першу чергу, не треба кидати сміття, просто вийшов і викинув. Для цього існують спеціальні сміттєві контейнери. До того ж, оскільки в нас інтеграція до Європи, сортування сміття. Це одно з основних і головних зараз проблем. На жаль, у нас є проблема, що немає сміттєпереробних заводів. Кількість машин. Хоча зараз люди ніби намагаються і на електрокари пересідати. Знову ж таки, у нас є електрокари, але проблема в тому, що мало станцій, на яких їх можна підзарядити. Ми намагаємось сортувати сміття і, навіть, на нашій кафедрі збираємо батарейки, як теж шкодять навколишньому середовищу».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: озоновий шар, університет, Світлана Потоцька, конкурс, малюнки, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект