Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рятувальники разом з екологами провели рейд по дачному масиву у пошуках паліїв


Нормовен

Рятувальники разом з екологами провели рейд по дачному масиву у пошуках паліїв

Вже минула третина вересня, але в Чернігові та майже по всій області зберігається суха та спекотна погода, разом з тим і 5-й рівень пожежної небезпеки. Мало не щодня чернігівці відчувають в місті замах диму. І причина не лише у торфовищах, що горять неподалік від міста. На дачах та у приватному секторі деякі містяни, всупереч порадам рятувальників, спалюють суху траву та сміття.У четвер співробітники міського відділу обласного управління ДСНС та Державно-екологічної інспекції провели рейд по дачному масиву біля Чернігова у пошуках паліїв. Довго шукати не довелося. Просто на обійсті догорають залишки сухого винограду. На порушницю складають протокол, на мінімальний штраф – 170 гривень.

Екологи кажуть, максимальний штраф за спалювання сухої трави чи сміття 1360 гривень. Паліїв він не зупиняє. Щодня телефон «гарячої лінії» Державної інспекції сам мало не спалахує від кількості дзвінків і скарг на те, що сусіди знову щось палять. При цьому через сприятливі погодні умови, вогонь за лічені секунди може вийти з-під контролю, і замість неприємностей, завдати серйозних збитків.

Навіть парки та урочища, які знаходяться біля житлових масивів Чернігова, від цього не застраховані.

Рятувальники вкотре наголошують, головним стимулом проти спалювання непотребу для чернігівців має бути не штраф, а розуміння шкоди, яку вони завдають всьому місту, і перспектива втратити у вогні власне житло, як це вже не раз бувало цього літа.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, рейд, штраф, палії, екологи, сухе листя, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект