Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські дефлімпійці стали переможцями чемпіонату світу з плавання в БразиліїЧернігівські дефлімпійці стали переможцями чемпіонату світу з плавання в Бразилії

Радість і щастя, а на вустах посмішки.

Ці юнаки і дівчина стали переможцями чемпіонату світу з плавання серед спортсменів із вадами слуху в Бразилії, який проходив наприкінці серпня. На столі цілий комплект нагород, а в спортсменів та їх тренера багато вражень.Підготовка до чемпіонату світу тривала 48 тижнів, а це майже щодня по 9 тренувань на воді та 3 тренування в спортзалі. І так по 5 годин на добу. Результат виправдав себе. 12 медалей, з котрих 1 золота, 9 срібних та 2 бронзові. Але це поки що один крок до успіху, вважає тренер Дмитро Гунько.

Золоту медаль на чемпіонаті світу в Сан-Пауло здобув Олексій Коломієць. Це вже 4 золото в його особистих заліках світового рівня. Юнак показує ще одну бронзову та 5 срібних медалей, завойованих нині, та попередні нагороди. І це ще далеко не всі. Серед них, чи не наймвагоміша, особисте срібло на дефлімпійських іграх 2017 року. Але зупинятися на досягнутому не збирається.

Вони вкотре переглядають відео світових змагань з плавання і згадують, як це було. Поруч з Олексієм світова легенда з плавання Теренс Паркін. Але основним суперником Олексія в змаганнях був російський спортсмен. За словами тренера, різниця в запливі була лише в долях секунди. Саме вони і були вирішальними в здобутті перемоги на дистанції 200 м стилем «брас». Усе завдяки силі духу спортсмена.

3 срібні, 1 бронзову медалі та срібло з естафетного плавання здобув у Бразилії і Богдан Товкач. Спортсмени завжди разом на вирішальних змаганнях. Підтримують одне одного і товаришують у житті.

Вони - багаторазові чемпіони України та призери європейських світових змагань, входять в дефлімпійську збірну нашої країни. Серед 18 спортсменів – 10 юнаків і 8 дівчат. Анна Носова єдина з Чернігова представляла Україну на чемпіонаті світу, також здобула 3 срібні медалі.

«Так тримати!» - дає настанови 20-річним вихованцям Дмитро Гунько. Ці медалі надихають спортсменів не зупинятися на досягнутому і прославляти Чернігів та Україну в світі, незважаючи на жодні перешкоди.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дефлімпійці, спортсмени, медалі, плавання, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект