Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські дефлімпійці стали переможцями чемпіонату світу з плавання в Бразилії

Нормовен

Чернігівські дефлімпійці стали переможцями чемпіонату світу з плавання в Бразилії

Радість і щастя, а на вустах посмішки.

Ці юнаки і дівчина стали переможцями чемпіонату світу з плавання серед спортсменів із вадами слуху в Бразилії, який проходив наприкінці серпня. На столі цілий комплект нагород, а в спортсменів та їх тренера багато вражень.

Підготовка до чемпіонату світу тривала 48 тижнів, а це майже щодня по 9 тренувань на воді та 3 тренування в спортзалі. І так по 5 годин на добу. Результат виправдав себе. 12 медалей, з котрих 1 золота, 9 срібних та 2 бронзові. Але це поки що один крок до успіху, вважає тренер Дмитро Гунько.

Золоту медаль на чемпіонаті світу в Сан-Пауло здобув Олексій Коломієць. Це вже 4 золото в його особистих заліках світового рівня. Юнак показує ще одну бронзову та 5 срібних медалей, завойованих нині, та попередні нагороди. І це ще далеко не всі. Серед них, чи не наймвагоміша, особисте срібло на дефлімпійських іграх 2017 року. Але зупинятися на досягнутому не збирається.

Політична партія Владислава Атрошенко

Вони вкотре переглядають відео світових змагань з плавання і згадують, як це було. Поруч з Олексієм світова легенда з плавання Теренс Паркін. Але основним суперником Олексія в змаганнях був російський спортсмен. За словами тренера, різниця в запливі була лише в долях секунди. Саме вони і були вирішальними в здобутті перемоги на дистанції 200 м стилем «брас». Усе завдяки силі духу спортсмена.

3 срібні, 1 бронзову медалі та срібло з естафетного плавання здобув у Бразилії і Богдан Товкач. Спортсмени завжди разом на вирішальних змаганнях. Підтримують одне одного і товаришують у житті.

Вони - багаторазові чемпіони України та призери європейських світових змагань, входять в дефлімпійську збірну нашої країни. Серед 18 спортсменів – 10 юнаків і 8 дівчат. Анна Носова єдина з Чернігова представляла Україну на чемпіонаті світу, також здобула 3 срібні медалі.

«Так тримати!» - дає настанови 20-річним вихованцям Дмитро Гунько. Ці медалі надихають спортсменів не зупинятися на досягнутому і прославляти Чернігів та Україну в світі, незважаючи на жодні перешкоди.