Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В області горять десятки гектарів трави

В області горять десятки гектарів трави

Чернігівська область в диму.

Через людську необережність горять десятки гектарів сухої трави та торфовищ.Олександр Івченко, речник ДСНС в Чернігівській області: «Лише впродовж минулих вихідних на Чернігівщині виникло 27 пожеж в природних екосистемах, на загальній площі 99 га».

Рятувальники ліквідовують загоряння на території Бахмацького, Бобровицького, Ічнянського, Козелецького, Куликівського, Городнянського, Ніжинського, Ріпкинського, Чернігівського, Прилуцького, Сновського районів.

Біля Корюківки, Ніжина, Городні, Сновська, Сосниці, в Прилуках та Чернігові.

Олександр Івченко, речник ДСНС в Чернігівській області: «8 вересня у Чернігівському районі біля села Ковпита проводились роботи по ліквідації пожежі сухої трави на загальній площі близько 47 га. Також триває ліквідація пожеж покладів торфу поблизу села Смяч Сновського району, Короп’є Козелецького району, Гребля Менського район та села Зруб Ніжинського району».

За таку недбалість для людей передбачене покарання. Крім того, спалювання опалого листя і сміття є шкідливим для навколишнього середовища. Під час горіння у повітря вивільняється пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.

Олександр Івченко, речник ДСНС в Чернігівській області: «Відповідно до статті 77 Кодексу України про адміністративне правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає покарання у вигляді штрафу».

Розмір санкцій від 340 до 1700 гривень.

Рятувальники звертаються до населення з проханням буди обережними у поводженні з вогнем. Пам’ятайте, що за умов сухої погоди, розпалене багаття, кинутий непогашений сірник чи недопалок можуть стати причиною пожежі, призвести до значних матеріальних збитків, а й іноді людських жертв.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, суха трава, торфовища, рятувальники, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект