Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Емоційна нарада міського голови: «На що ви перетворили місто?»

Емоційна нарада міського голови: «На що ви перетворили місто?»

Під час розширеної наради в муніципалітеті міський голова жорстко звернувся до профільних керівників з приводу благоустрою міста. Зокрема, йшлося про нову громадську вбиральню біля музично-драматичного театру, що встановили ще взимку, але досі не ввели в експлуатацію.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми витратили кошти, поставили туалет. Можна запитати у відповідальних чиновників, якого, вибачте, хрена ми це робили? Щоб ця будка там стояла? Чи щоб вона працювала?».

Владислав Атрошенко наказав якнайшвидше вирішити ситуацію, адже на баланс комунального підприємства «Паркування та ринок» готовий санітарний модуль передали ще у лютому. За його словами попри роки роботи у Чернігові ще залишаються хаотично розміщені МАФи і зовнішня реклама, а також немає визначеного фірмового стилю міста.

Аби зробити вулиці охайнішими та прибрати з них зайве, потрібно створити дизайн-код і відповідно його дотримуватися.

Особливу увагу на питання благоустрою міста Владислав Атрошенко доручив звернути також начальника управління архітектури та містобудування Сергію Калюжному. Окрім впорядкування торгівлі варто посили контроль за будівництвом та облаштуванням територій.

Владислав Атрошенко наголосив, що треба виправляти помилки попередніх владців і робити місто по-справжньому комфортним для життя та привабливим для туристів.

За словами міського голови, нині найважливіше завдання – зберегти і розбудувати країну. Тому кожне проблемне питання потребує максимальної віддачі та зусиль на віх рівнях.


Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, прочухани, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект