Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині припинили трансляцію заборонених каналів


На Чернігівщині припинили трансляцію заборонених каналів

Нацрада та СБУ припинили трансляцію трьох російських телеканалів в Сосниці.6 вересня до представника Національної ради в Чернігівській області надійшло звернення обласного управління Служби безпеки України про правопорушення у сфері інформаційного простору.

Ірина Сенченко, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернігівській області: «Була ретрансляція трьох заборонених телеканалів. Відповідно до рішень національної ради вони входять до переліку тих, які обмежені на території України. Це телеканал «ТНТ», «Звезда» і «Мир 24».


Після профілактичної бесіди з керівництвом кафе ретрансляцію припинили.

Ірина Сенченко, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернігівській області: «Зараз до переліку телеканалів, які є обмеженими до трансляції на території України, на липень 2019 року, входить 86 телеканалів».

Також Ірина Сенченко зазначила, що працівники Служби безпеки України та Нацради проводять планові рейди щодо виявлення забороненого контенту та телеканалів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: заборонені канали, СБУ, Нацрада, Ірина Сенченко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект