Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » За Автомобільним мостом пройшли дводенні змагання з риболовлі


За Автомобільним мостом пройшли дводенні змагання з риболовлі

Чемпіонат області з ловлі риби фідером зібрав 37 учасників. Вони приїхали з Києва, Чернігова та Черкас. Переможе той рибалка, який впіймає найбільшу кількість риби.

Змагання тривали 2 дні за Автомобільним мостом.З дитинства рибалить киянин Віталій Чергавий. А от ловити рибу на фідер почав 2 роки тому. Говорить, що цей вид риболовлі найбільше йому до вподоби.

Руслан Загородній зізнається, що фідерна ловля його улюблене хобі і вид спорту. Усіх секретів не розкриває. Проте охоче ділиться, на що добре клює риба.

Руслан Загородній, рибалка: «Секрети в прикормці, наживці, по-перше, на змаганнях, на відміну від звичайної риболовлі, використовується велика кількість тваринних компонентів. Що мається на увазі. Наприклад, ми можемо побачити всіляких хробачків, які використовуються, і відповідним чином вони в достатньо великій кількості добавляються у корм, для того, щоб сконцентрувати рибу на максимальній дистанції відповідної площі, щоб їх можна було спокійно ловити, і в достатньо швидкому темпі».

Вдома за рибалкою вболіває рідня. Але успіхів на змагання вони йому не бажали. І ось чому: «Рибалки це забобонні взагалі люди. І якщо вони з ранку побачать чорного кота або якщо йде жінка з пустими відрами, то зразу розвертаються і їдуть додому. Навіть не їдуть на водойму. А ще не можна рибалка бажати, наприклад, удачі. Якщо кажуть удачі, то все, розвертаються і їдуть додому, бо вже на цій рибалці він нічого не впіймає».

4 роки поспіль Тарас Корніюк боровся за кубок Сіверщини з ловлі риби фідером. На його рахунку чимало нагород з даного виду спорту. Проте сьогодні, зізнається, таланить не дуже.

Перше місце виборола команда Брим-Кім із міста Києва. Вони впіймали 12 кг 851 г риби. Друге місце у столичної команди Флагман-фідер майстер. Їхній здобуток 12 кг 443 г. І третіми стали чернігівці. Команда Рекорд наловила 12 кг 150 г риби. У особистому заліку переможцем визнали Віталія Чергавого з Києва, його улов фідером 8,5 кг. Найбільшу рибу, яка заважила півкіло, впіймав Сергій Кірієнко.

До речі, усю впійману на змаганнях рибу відпустили назад у річку. Лише пару мальків дали на дегустацію коту.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: змагання, рибалка, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект