Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як юні художники розпочали новий навчальний рік


Як юні художники розпочали новий навчальний рік

Юні чернігівські художники почали новий навчальний рік на пленерах. Малюють всі: і вихованці старших класів, які на практиці відпрацьовують все, чому навчилися, і малеча, яка тільки прийшла до 1 класу.Наприклад для Єви це перший пленер.

Єва Удовенко, учениця чернігівської дитячої художньої школи: «Пленер нравится, потому что мы рисуем на природе и рисуем саму природу. В классе тоже нравится, потому что мы рисуем каких-то животных или натюрморты. Мне больше всего понравился Вал, потому что тут есть пушки, можно также рисовать Екатерининскую церковь. И тут я встретила свою подружку Аню».

Працюючи в форматі пленеру, діти почуваються більш розкутими, проявляють фантазію, говорять викладачі. Без підготовки, попередніх замальовок вони відтворюють на папері те, що бачать.

Тетяна Федориненко, художниця, викладачка чернігівської дитячої художньої школи: «Діти в приміщенні дуже скуті бувають в своїх намірах, можливостях. А тут розвивається їх швидкість, динаміка роботи, бачення кольору, а насамперед розкутість».

Для пленерів обрали найкрасивіші місця Чернігова. Особливо дітям подобаються квіти, природа, старовинні будівлі нашого міста.

Вікторія Крошка, учениця чернігівської дитячої художньої школи:
«Мені подобається, що ми тут на свіжому повітрі. Ми ходимо сюди 2 тижні кожен день і отримуємо тут дуже багато практики. Мені більше всього подобається на Валу, бо тут якась гарна, стародавня і таємнича атмосфера».

Даніель Соловйов, учень чернігівської дитячої художньої школи: «Мені подобається, тому що ми малюємо на вулиці. Коли ми малювали біля художньої школи, меті там сподобалися квіти».

Протягом двох тижнів відбудеться 10 пленерів. Після цього кожен учень школи має створити 10 робіт. Із найкращих організують виставку в художній школі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пленер, художники, Вал, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект