Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Підприємець року-2019»: у Чернігові відбулася велика бізнес-вечірка


«Підприємець року-2019»: у Чернігові відбулася велика бізнес-вечірка

В Чернігові 6 вересня підбили підсумки регіонального конкурсу «Підприємець року-2019», який традиційно проводить Торгово-промислова палата. Цього разу на урочистості з’їхалося 70 керівників фірм та суб’єктів господарювання, які своїми досягненнями внесли вагомий внесок в економічне та соціальне життя не тільки міста, але й області.Костянтин Іванов, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати: «Ми вибираємо таких підприємців і такі підприємства, які є зразком, які знаходять нетривіальні, нестандартні шляхи для розвитку, які застосовують інновації і технології. Тобто в усіх напрямках цікаві люди, цікаві команди і цікаві підприємці-особистості».

В нашому місті працює 2907 малих та середніх підприємств. На думку Валерія Куліча, Чернігівщина перспективна для розвитку підприємницької діяльності, але існують певні струмуючі фактори.

Валерій Куліч, підприємець: «Безумовно дуже стримує розвиток бізнесу ситуація з Російською Федерацією, тому що у нас поряд кордон і дуже багато цікавих проектів, які б хотіли заходити іноземні капітали, вони просто бояться ситуації, що у нас буде далі».

Та при всіх недоліках підприємці намагаються знаходити шляхи виходу з будь-яких проблемних ситуацій і прагнуть бути соціально відповідальними та корисними нашому місту.

Тетяна Роєва, підприємець: «Ми платимо вчасно і дисципліновано податки. Причому податки немалі. Ми видавництво, в якому працює декілька фізичних осіб підприємців. А взагалі ми займаємось новаторством в освітній галузі. Тобто ми виробляємо найсучасніші технологічний продукт для нової української школи».

Не забувають підприємці і про благодійництво, допомогу тим, хто цього потребує.

Інна Несмирна, підприємець: «Є дитячі будинки, які звертаються, і ми завжди їм допомагаємо. Наприклад, нещодавно звертався Радомишльський дитячий будинок з Житомирської області. Ми їм допомагали не коштами, а закупити для діток побутову хімію».

Віктор Лазар один з небагатьох бізнесменів, які тримаються на плаву за будь-яких обставин, та забезпечує роботою чималу кількість людей, розповів, коли 27 років тому розпочинав свою справу, було скрутно, а тепер його підприємство успішно розвивається.

Віктор Лазар, підприємець: «Я сьогодні працюю і не думають про те, скільки я буду заробляти. Але я думаю про те, що я зроблю корисного не тільки для себе, а перш за все для своїх людей, які в мене працюють. От у мене є мрія, зробити таку компанію, щоб людей переповнювала гордість, що вони працюють у цій компанії».

Такий святковий вечір для підприємців Чернігова надзвичайно важлива подія, яка дає можливість рухатися вперед.

Уляна Терлецька, підприємець: «Мне, как начинающему бизнесмену, очень важно познакомится и узнать опыт других бизнесменов. Мне очень нравится эта инициатива, потому что уже немного надоело слушать о том, что Черниговщина это депрессивный регион».

Галина Пащенко, підприємець:
«Хочеться побачити всіх. Є нагода хоч інколи зустрітися. І порадіти за успіхи моїх колег – ніхто не стоїть на місці, всі рухаються вперед».

Оксана Голубова, підприємець: «Бажаю легкого ведення бізнесу, бо в наші часи це не дуже зручно. І добрих, і гарних клієнтів. У кого клієнти, у кого гості, у кого підрядники».

За даними фіскальної служби, у першому півріччі цього року надходження до міської казни від підприємців становили 426,4 мільйона гривень. Керманич міста Владислав Атрошенко подякував всім за розуміння.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Підприємці – це і зарплата працюючим, відповідно добробут сімей, це і податки в місцевий бюджет. Все, що робиться в місті, це завдячуючи платникам податків. Тому без перебільшень, підприємці це наша сила, наш потенціал, наше майбутнє, наш розвиток. Розвиток не тільки Чернігова, а й України. Тому тут всі переможці. Немає переможених або гірших підприємців, всі найкращі – і ті, які мали своєчасну сміливість, розпочати свою справу, зробити свої інвестиції в певну справу. І багато з них досягли серйозних результатів, не тільки на рівні Чернігова, на рівні України, а вже в світовому вимірі».

Цьогоріч у конкурсі «Підприємець року» було 6 номінацій, у кожній по 3 переможців. Зокрема оцінювалися незалежними експертами здобутки в наданні послуг, досягнення в розвитку виробництва, успішний старт підприємницької діяльності, розвиток послуг в освітній галузі, здобутки підприємств очолюваних жінками та унікальний продукт Чернігівщини – цього року цю нагороду отримав творчий проект «Зелена сцена».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Підприємець року-2019, бізнесмени, підприємці, конкурс, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект