Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові завершують реконструкцію стадіону «Юність»

У Чернігові завершують реконструкцію стадіону «Юність»

У Чернігові завершують реконструкцію стадіону «Юність». Нині тут встановлюють трибуни, укладають асфальт та гумове покриття на легкоатлетичні доріжки. Директор дитячо-юнацької спортшколи «Юність» Геннадій Прокопович каже, здадуть стадіон в експлуатацію до кінця року. Як виглядає стадіон «Юність» зараз, знає Ольга Онищенко.Грейдер згрібає останні шари асфальту, який лежав тут з 1975 року. На стадіоні «Юність» нині завершують реконструкцію, яка почалася восени 2017 року.

Геннадій Прокопович, директор дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Юність»: «Сьогодні ми маємо велике штучне поле зі стандартними розмірами 105 на 68, маємо підтрибунне приміщення, де є 4 роздягальні повноцінні, душові з вентиляцією, кабінетами, лікарем, повністю інфраструктурою.

Бачите - уже півтори тисячі, в кожному секторі 500 місць посадкових, вже близько 2000 лежить. Повна посадкова можливість стадіону – 3 тисячі місць.»

На асфальтовану доріжку навколо футбольного поля укладуть гумове покриття.

«Це покриваються легкоатлетичні доріжки повністю шаром 13 міліметрів гуми, потім ще один шар 3 міліметри, і теж саме це буде здано. Можна буде тут проводити легкоатлетичні змагання будь-якого виду і будь-якого стандарту, в тому числі і міжнародних.
Ще в нас буде освітлення в 4-х місцях: один, два, три, чотири. В кінці, ви бачите, вже стоїть табло, воно уже підключене, уже воно працює. Ну і от в принципі, залишається тільки прикрасити, покласти асфальт.»

Проводить реконструкцію фірма «УТБ-інжиніринг», замовник – управління капітального будівництва облдержадміністрації. Гроші - з Державного фонду регіонального розвитку. За словами Геннадія Прокоповича, на ремонтні роботи витратили близько 49 мільйонів гривень. Стадіон призначений для вихованців спортшколи «Юність», втім, влаштувати тут пробіжку зможуть і інші люди, каже її директор.

«У нас сьогодні в школі займається 678 дітей - і дівчатка, і хлопчики, тому тренувальна база потрібна. Сьогодні цього одного поля не вистачає, ми намагаємось розписати групи на майбутнє, ми зараз не проводимо тренування, тому що не зданий в експлуатацію стадіон, то не буде вистачати. Стадіон є комунальною власністю обласної ради і школи «Юність». Ми будемо, звичайно, проводити змагання, ну як не проводити - якщо стадіон відповідає нормам, чому сюди не впустити ті ж команди Ю-19 «Десни», Ю-21, інші змагання різного рівня.»

Навколо футбольного поля проклали водостік, також готове поле для міні-футболу. Залишилось докласти асфальт та легкоатлетичну доріжку, встановити півтори тисячі сидінь на критій трибуні та облаштувати підтрибунне приміщення. Геннадій Прокопович каже, здати стадіон в експлуатацію мають до кінця року.

«Це однозначно до Нового року, я не думаю, що це буде значно раніше.»

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стадіон «Юність», реконструкція, Геннадій Прокопович, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект