Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Олімпійський урок у міському парку: як це було?

Олімпійський урок у міському парку: як це було?

З імітованим олімпійським вогнем та прапором України. Так у міському парку культури і відпочинку відкривали всеукраїнський олімпійський урок, приурочений до Дня фізичної культури і спорту, які у Чернігові відзначають щорічно.16 шкіл, олімпійські та не олімпійські види спорту
, а також спілкування з кращими спортсменами та відомими тренерами. Захід об’єднав людей, для яких спорт це важлива частина, або навіть сенс життя.

Серед гостей і наставниця та перша тренерка стрільчині Олени Костевич Світлана Чередінова.

Досвідчені спортсмени кажуть, в останні роки спортивна галузь міста суттєво покращилася і нині активно розвивається. Адже після десятиліть залишкового фінансування, вона стала однією з пріоритетних. Молодь все частіше обирає здоровий спосіб життя і їй легше знайти заняття близьке до душі.

Окрім показових виступів, у парку працювали численні локації, на яких охочі могли спробувати себе у стрільбі з лука чи пістолета, відпрацювати основні прийоми боротьби боксу чи дзюдо, дізнатися про принципи біатлону, греблі на байдарках чи велоспорту. Чимале захоплення викликали заняття з пожежно-прикладного спорту та силова підготовка с поліцейськими.

Для кращої мотивації на кожній із локацій діти отримували наліпки, які наприкінці заходу могли обміняти на подарунки.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День фізичної культури та спорту, святкування, парк, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект