Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Школярі вчаться фінансовій грамотності

Школярі вчаться фінансовій грамотності

Що таке гроші, які вони бувають, як ними розпоряджатися і яким чином функціонує банківська система, а як податкова, як формувати фінансову подушку безпеки і розбиратися в питаннях інвестування. Про все це з 1 вересня будуть дізнаватися українські старшокласники у рамках нового освітнього курсу фінансова грамотність.Валентина Боровик, вчитель географії та економіки ЗОШ №3: «Для мене фінансова грамотність – це перший крок до внутрішньої і зовнішньої свободи людини, і суспільства в цілому. І тому мені дуже приємно, що наша школа вже пройшла певний шлях у цьому напрямку, оскільки ми вже кілька років приймаємо участь в експериментальних програмах, які давали можливість вивчати фінансову грамотність нашим дітям. І на сьогоднішній день ми маємо досить позитивний і приємний досвід».

11-класниця Христина Литвиненко уже не перший рік з великим задоволенням відвідує навчальну гру «Життєвий капітал». Каже, на уроці немає жодного байдужого, всім цікаво і кожен висловлює свою думку.

Окрім цього, під час занять засвоюють основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, інтернет ресурсами, криптовалютою, тощо.

Учні, у яких на цьому тижні за розкладом буде урок з фінансів вперше, чекають його з нетерпінням. 8-класник Ігор Красічков розповідає, що в майбутньому також мріє створити успішний власний бізнес-проект.

Заняття будуть проводить за новими підручниками, створеними на матеріалах проекту USAID, інформує Міністерство освіти України.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освіта, школярі, фінансова грамотність, школа №3, Валентина Боровик, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект