Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Гончарівському визначили кращий танковий взвод Збройних сил України

У Гончарівському визначили кращий танковий взвод Збройних сил України

Кращий танковий взвод Збройних сил України визначили у Гончарівському Чернігівського району. Ним став взвод 17-ої окремої танкової бригади із Кривого Рогу. На другому місці – танкісти 1-ої окремої танкової бригади з Гончарівського. Усього в змаганнях взяли участь 6 танкових взводів – чотири від військових частин Сухопутних військ та по одному від Військово-морських сил та Десантно-штурмових військ. Сьогодні вони провели демонстраційне тактичне навчання з бойовою стрільбою. Більше дивіться у сюжеті.Полігон у селищі Гончарівське. За легендою, противник намагається прорвати оборону українських військ та оволодіти населеним пунктом. Танкові бригади показують підготовку та ведення оборонного бою, наступ, зіткнення з противником.

Роман Шеремет, т.в.о. заступника командира 1-ої танкової бригади: «Першим етапом було виконання – це стрільба на великі відстані, танки стріляли з закритих вогневих позицій, виконували завдання. Також були виконані такі елементи, як танкова карусель.»

Так танкісти демонструють вправи, які виконували, змагаючись за першість у конкурсі на кращий танковий взвод Збройних сил України.

Усього в змаганнях взяли участь 6 танкових взводів – чотири від військових частин Сухопутних військ та по одному від Військово-морських сил та Десантно-штурмових військ. Перше місце зайняли танкісти із 17-ої окремої танкової бригади із Кривого Рогу.

Максим Захарченко, командир взводу 17-ої окремої танкової бригади: «Звичайно, задоволені, що перемогли. Я дуже вдячний екіпажам, вони були дуже злагоджені.»

Віталій Огородник, командир 4-ої танкової роти: «Люди, які старалися, люди, які доклали максимум зусиль і прийшли, побачили, перемогли. Танки – це сила. Це мені зараз передали, треба кудись в затишне місце віднести.»

Перед показовими стрільбами танкістів нагородили.

Руслан Хомчак, Головнокомандувач Збройних сил України: «Ті змагання, які були проведені, які сьогодні ми підведем підсумки, показали, що танкові підрозділи, танкові частини Збройних сил України – це та міць, яка постійно нарощує свій потенціал, постійно нарощує свої вміння, свої знання і яка стійко може виконувати завдання в бойовій обстановці, що вона і робить останніх 5 років.»

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гончарівське, змагання, танкісти, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект