Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Звільнені з полону моряки пройдуть медичне обстеження у військовому шпиталі
УБП


Home net

Звільнені з полону моряки пройдуть медичне обстеження у військовому шпиталі

Наших моряків доправили до військового шпиталю. Він в центрі Києва. Там так само працюють найкращі лікарі країни, які рятують життя і здоров’я бійців, що воюють зокрема і на Донбасі. Тепер вони опікуються моряками. Про здоров’я наших героїв далі у сюжеті.Моряків привезли у військовий шпиталь одразу з «Борисполя». Журналістів в середину не пускали. Але було видно, що одразу по приїзду разом із родичами, в супроводі медиків вони одразу пішли на обстеження. Їм видали нову форму. Наших моряків вже легко було впізнати. І родичі, було помітно, що вони в такому святковому одязі. І ось одразу їх почали оглядати лікарі.

Кажуть, стан у всіх нормальний. Але в будь-якому випадку кожен з них зараз має пройти обстеження. Ніхто у важкому стані не знаходиться.

Родичі, якщо вони хочуть, можуть весь час лишатися зі своїми моряками. Тобто тут їм теж можуть виділити місця.

Олександр Циц, заступник керівника «Головного військового клінічного госпіталю»: «Слава Богу, важких станів немає. Практично всі в задовільному стані. Але поглиблений огляд покаже дещо іншу інформацію. В залежності цього залежить вже час їх перебування тут. Зараз вони знаходяться з родичами і не хочуть нікого бачити, навіть мене».

Але все ж таки до журналістів вийшов наймолодший моряк. За здоров’я якого дуже переживали. Це Андрій Ейдер. Йому 19 років. І він якраз один із тих 3-х, хто був поранений. Каже, почуває себе гарно. З мамою він вийшов попити кави. І далі, перше бажання, яке виявив – з’їздити в якийсь магазин техніки, купити собі хоча б зарядку до телефону, поповнити рахунок. Тому вони поїхали до найближчого магазину, а потім повернулися до військового шпиталю.
Він дуже сумував за своєю дівчиною. І дуже скоро вони зустрінуться.

Також вийшов прогулятися Володимир Варімез. Він у неволі зустрів свої 27 років. Каже, ставилися там до них нормально. Саме тому всі хлопці у задовільному стані. Каже, міг слідкувати за новинами. Виписував газети. Але про те, що саме сьогодні їх будуть обмінювати, він навіть не здогадувався і дізнався про це лише о 4-й ранку.

В’ячеслав Зінченко вийшов у доброму гуморі. Каже, здогадувався про обмін. На волі він зустрів свій 21 рік. Каже, найбільше мріяв поспати в темряві, тому що світло там не вимикали зовсім. Сидів він у одній кімнаті з міністром освіти однієї з російських республік. Він писав вірші, вчив англійську мову.

Багато чого цікавого розповідали моряки. Але єдине, про що вони зараз не хочуть згадувати, той день на кораблі. Можливо згодом вони розкажуть. Але зараз хочуть забути це все і насолодитися емоціями і часом, який вони проводять з рідними.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: моряки, шпиталь, бранці Кремля, полон, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект