Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Головний поліцейський Чернігова прокоментував ситуацію щодо побиття журналіста


Головний поліцейський Чернігова прокоментував ситуацію щодо побиття журналіста

28 серпня чернігівського журналіста Ігоря Стаха побили двоє невідомих чоловіків, які пересувалися на автомобілі з іноземною реєстрацією.За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. Правоохоронці працюють над встановленням кола ймовірних свідків події, місцеперебування нападників та автомобіля тощо.

“Чоловік останнім часом активно коментує у соціальних мережах події, пов’язані з виборчим процесом. Він є членом Національної спілки журналістів. До неї згідно із Статутом можуть входити громадяни різних професій, але заявник пов’язує своє побиття саме з журналістською діяльністю. Підкреслюємо, що незалежно від того, ким і де працює вказана особа, поліція проводить неупереджене досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження, що карається штрафами, громадськими та виправними роботами”, – сказав начальник Чернігівського відділу поліції Володимир Реберг.


Матеріали по темі:

В Чернигове неизвестные избили местного журналиста

У Чернігові напали на блогера та журналіста Ігоря Стаха, Вадим Йовенко свою причетність заперечує

Джерело: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігор Стах, побиття, журналіст, поліція, Володимир Реберг

Добавить в:


ЦентрКомплект