Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ректор академії ДПтС довів у суді, що рішення Мін'юсту про його звільнення незаконне?


Home net

Ректор академії ДПтС довів у суді, що рішення Мін'юсту про його звільнення незаконне?

Ректор пенітенціарної Академії, про звільнення котрого повідомив заступник Міністра юстиції Сергій Петухов, оприлюднив відеозвернення. У ньому він подякував колективу академії, котрий відмовився визнати указ про звільнення поки ректор знаходиться на лікарняному.Олексій Тогочинський, ректор Академії ДПтС: «Вчорашніми подіями я був дійсно вражений. Я не думав, що таке може відбуватися у стінах нашого навчального закладу, і безпосередньо, що ця команда буде виходити із нашого Міністерства юстиції. Стосовно цих подій, які відбулися і даної ситуації, яка склалася, я думаю, що і я, і мене підтримають мої колеги по роботі, що ми будемо боротися і відстоювати свої права лише в правовому полі».

Нагадаємо, 20 серпня заступник Міністра юстиції разом з делегацією прибув до пенітенціарної академії з указом про розірвання контракту з нинішнім ректором Тогочинським і про призначення виконуючого обов’язки до проведення конкурсу, як того вимагає закон, на нового очільника вишу. У промові Сергія Петухова йшлося, що Тогочинвського звільняють через неналежну якість передусім юридичної освіти.

Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції: «Академія пенітенціарної служби має чи не найнижчі показники якості своїх випускників по всій країні. Це означає, що одна з найбільших кількість студентів взагалі не складають іспит на мінімальний бал і не можуть подолати поріг, тобто вони не показують, що вони мають мінімальні якості достатні для отримання магістерського ступеню».

Тоді ж Петухов відкинув інформацію оприлюднену у зверненні трудового колективу до Президента України про можливе закриття закладу.

Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції: «Враховуючи, що немає бажання чи дій спрямованих на знищення академії, всі інші занепокоєння відпадають самі по собі. Водночас з боку Міністерства юстиції є занепокоєння щодо якості вищої освіти, яку надає академія пенітенціарної служби України».


Олексій Тогочинський, котрий офіційно перебуває на лікарняному, у своєму зверненні каже, що не отримував попередження чи будь-якої інформації про розірвання з ним контракту. І його дивує, що причина – неналежна якість освіти.

Олексій Тогочинський, ректор Академії ДПтС: «Останні 3 роки заклад розвивається. Ніяких зауважень стосовно організації навчального процесу у нас не було. Всі комісії, які здійснював безпосередньо Мінюст, стосувалися лише господарської діяльності, виховної роботи, корупції, і таке інше. Що стосується організації навчального процесу, ніяких зауважень до цього напрямку діяльності у нас не було».

На вченій раді академії одноголосно підтримали невизнання наказу про звільнення Олексія Тогочинського, котрий обраний на посаду ректора під час виборів у квітні 2016 року. Він отримав понад 80% підтримки серед викладацького складу курсантів та студентів.

22 серпня призначена наказом Мінюсту виконуючий обов’язки ректора Тетяна Денисова намагалася зайти до академії, проте її не пустили, посилаючись на рішення суду.

Олександр Олійник, в.о. ректора Академії ДПтС: «Чернігівський окружний Адміністративний суд. Ухвала. 22 серпня 2019 року. Чернігівський окружний Адміністративний суд, розглянувши письмове провадження, заяву про забезпечення позову у справі за позовом Тогочинського Олексія Михайловича до Міністерства юстиції України про визнання противного та скасування наказу, ухвалив заяву Тогочинського Олексія Михайловича про забезпечення позову задовольнити, зупинити дію наказу Міністерства юстиції України №2354К від 16.08 «Про виконання обов’язків».

Делегація Мінюсту викликала поліцію. Правоохоронці ознайомилися з рішенням суду і пояснили Тетяні Денисовій, що вона не може потрапити на територію закладу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олексій Тогочинський, Академія ДПтС, Сергій Петухов, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект