Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ремонт в 11 колегіумі: сучасні яскраві коридори, прозорі двері в класи та нова система опалення


Home net

Ремонт в 11 колегіумі: сучасні яскраві коридори, прозорі двері в класи та нова система опалення

11-й колегіум і школи, в якій навчається найбільша кількість дітей в Чернігові, 1 вересня має зустрічати учнів та учениць оновленими коридорами. Тут з 1 серпня розпочалися ремонтні роботи.Міський голова проконтролював як вони тривають і чи встигають до початку нового навчального року.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Щойно ми зробили корегування по спортивній залі. По якій в попередньому проекті зазначалося, що треба робити більш глибокий ремонт стін, ніж це потребує спортивна зала. Думаю, що з урахуванням цих корегувань, ми встигаємо. Тим більше, що у нас є в запасі вересень, бо діти займаються на вулиці, а не у спортзалі».

Як і у всіх будівельних роботах, можливе відхилення від графіка з різних причин. Поки підстав для сильного занепокоєння нема.

До 1 вересня також не встигнуть виконати всі роботи у їдальні, але стіни та стелю мають зробити.

Василь Білогура, начальник управління освіти: «Попередньо були завершені роботи по термомодернізації будівель, завершено всі зовнішні роботи щодо утеплення даху, заміни даху, утеплення стін, фарбування. Наступний крок – перейти в середину приміщень і робити внутрішнє оздоблення».

В’ячеслав Почеп, начальник управління капітального будівництва: «Виконується об’єм робіт по ремонту коридорів старого корпусу – це 1 та 2 поверх. В цей обсяг входить заміна полу. На першому поверсі, де є бетонна основа, там робляться наливні поли, будемо робити полімерні. А на другому поверсі буде підлога з паркетної дошки. Далі ми робимо всі стіни з гіпсокартону, підвісна стеля із армстронгу, заміна системи опалення – це прилади опалення і сама металева система міняється на пластикову».

Згідно доручення міського голови, навчальні заклади міста мають стати сучасними і комфортними.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Щоб ми перетворили школи з тюрем, якими вони були принаймні до 2015 року, де темно-сині кольори, воно все це давить, недостатньо освітлення, і так далі. Сьогодні фарба коштує однакову ціну, при якій дитина релаксує, виходячи з кабінету. І ці 15 хвилин перерви вона отримує якісь позитивні враження».

Заклади освіти мають бути такими, куди дітям хочеться йти, а на перервах вони мали змогу і умови відпочити.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Крім того, є багато речей, які дійсно впливають на якість навчального процесу. Ці ремонти не тільки для естетики, а й для якості освіти, яку люди тут отримують. В принципі, ми сьогодні надолужуємо те, що повинно було робитися 28 років тому. Ми створюємо нормальні, сучасні умови, де б дитина сприймала школу позитивно».

Цьогоріч у класах тут замість старих дерев’яних, встановлюють металопластикові двері з прозорими вікнами. На думку міського голови, так дітей готують до майбутніх робочих місць, адже багато офісів переходять на формат оупенспейсів, а отже, треба звикати до факторів подразників.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Єдине, що за собою потягне, це проблему нашої культури – культури поведінки. Тому що будь-хто, хто буде проходити по коридору, буде відволікати увагу учнів, а вони будуть дивитися. Але з рештою вони звикнуть».

Василь Білоруга, начальник управління освіти: «І функціонально, і зручно, і сучасно, і керівник навчального закладу може не заходячи в кабінет, не відволікаючи від навчального процесу, контролювати ситуацію, проходячи по коридору, яка відбувається в кабінеті: як працює вчитель, чи його слухаються діти, чи діти зосереджені на засвоєнні матеріалу, чи вони відволікаються і займаються своїми справами, а вчитель не звертає на це увагу. І батьки можуть здійснювати процес контролювання».

Практику встановлення прозорих дверей впровадять і в інших навчальних закладах.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: колегіум №11, школа, ремонт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект