Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Мерія та рада ветеранів АТО опрацьовують ідею нового звання відзнаки для військових родом із Чернігова


Мерія та рада ветеранів АТО опрацьовують ідею нового звання відзнаки для військових родом із Чернігова

44 сесія міської ради наближається і депутати розглядають питання, що винесені на її порядок денний у профільних комісіях.Окрім резонансних і дискусійних тем, на кшталт не утворення районних рад, або розподілення резервів міського бюджету, є і більш приземлені. Наприклад, управління культури планує до Дня міста встановити пам’ятну дошку на честь Левка Лук’яненка на вулиці Рокоссовського.

Олександр Шевчук, начальник управління культури та туризму ЧМР: «
2 роки він приїздив із Седнева, і вони у його брата збиралися вечорами, фактично це була явищна квартира, яка знаходиться біля дитячої поліклініки».

Не забули і про загиблих героїв російсько-української війни, які за життєвими обставинами були поховані не на кладовищі «Яцево», і через це їхні сім’ї не отримували належної компенсації.

Андрій Ткач, начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спец роботи міської ради:
«Враховуючи те, що ми прописували попередньо в 44-му пункті, зазначали, що поховані лише на кладовищі «Яцево», тому ми не можемо виплатити їм компенсацію за виготовлення та встановлення надмогильного пам’ятника. Для того, щоб уникнути непорозумінь і вшанувати загиблих героїв, пропонується виключити з пункту 44 частину речення, яка звучить «поховані на кладовищі «Яцево».

Також на цій сесії буде вирішуватися питання надання звання «Почесного громадянина Чернігова». Комісія представила 3 кандидатури: спортсменку Олену Костевич, історика і археолога Володимира Коваленка (посмертно) та державного діяча Валерія Сарану, також посмертно.

Мерія та рада ветеранів АТО опрацьовують ідею нового звання відзнаки для військових родом із Чернігова, для того, щоб обійти ліміт «Почесних громадян» у 3 особи на рік. Перші нагородження за прогнозами мають відбутися вже у 2020 році.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект