Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові в готелі рятувальники провели протипожежні навчання

У Чернігові в готелі рятувальники провели протипожежні навчання

Сьогодні в Чернігові рятувальники провели протипожежні навчання в готелі. Обрали для цього готель «Рейкарц» - за два роки з часу відкриття в ньому це перші навчання, сказав заступник начальника оперативно-координаційного центру УДСНС в області Олексій Чалишев. Перевірили пожежну сигналізацію та евакуювали людей, які, за навчальною легендою, не могли самостійно вибратися. Навчання мали проводити восени, перенесли після пожежі в одеському готелі «Токіо Стар» в ніч на 17 серпня - тоді загинули дев’ять людей.Готель «Рейкартц» у Чернігові. Лунає повідомлення про пожежу. Вона – навчальна. Адміністраторка готелю телефонує на 101. Диспетчер міського відділу ДСНС приймає виклик.

Це початок пожежно-тактичних навчань із гасіння умовної пожежі. Рятувальникам знадобилось 6 хвилин, аби за тривогою зібратись і доїхати до готелю – він за 3 кілометри.

За легендою, пожежа сталася в номері на 4-му поверсі. Один із постояльців готелю через задимленість приміщення не може з нього вийти. Рятувальники евакуюють його за допомогою пожежної драбини. Інші - оглядають готель та шукають травмованих і тих, хто не може вибратися сам.

Рятувальники евакуюють старшу покоївку готелю Ірину Бурнос. Їй, нібито, стало зле.

Ірина Бурнос, старша покоївка готелю: «Є багато прикладів того, що пожежна безпека у готелів не завжди виконується. Тому це дуже важливо для того, щоб не було небезпеки для наших гостей».

Готелі – це об’єкти підвищеної небезпеки, бо там перебуває багато людей, каже заступник начальника оперативно-координаційного центру УДСНС в області Олексій ЧАлишев. Він пояснює, чому навчання проводять саме в «Рейкартці».

Складчина

Олексій Чалишев, заступник начальника оперативно-координаційного центру УДСНС в області: «Всі об’єкти підвищеної небезпеки, а цей готель є таким об’єктом, так як є об’єктом із масовим перебуванням людей, з відповідною періодичністю відпрацьовуються щороку.

Цей готель найсвіжіший по будуванню, по здачі цього об’єкта, то ми провели на цьому об’єкті навчання. На інших готелях вже проводилось навчання раніше».

Після закінчення навчань Олексій Чалишев робить такі висновки: «З задачею справились, вивчили особливості характеристики об’єкта, перевірили водопостачання, справність сигналізації, дії об’єкта відпрацювали».

Управитель «Рейкартца» Андрій Шпак к
аже, для їхнього готелю це перші такі навчання за два роки роботи.

Євгеній Луценко, постоялець готелю:
«В готелі проживає багато людей, тому правильна та вчасна евакуація такої кількості людей є дуже важливою. Тривогу було чутно добре, навіть у ванній було чутно тривогу пожежну, тому, думаю, почують всі в готелі».

Володимир Марухняк, чернігівець: «Треба робити, недавно ж погоріли люди в Одесі в готелі через те, що не проводили такі навчання, 2 роки тому погоріли в піонерському таборі, це той самий готель. Треба проводити, бо тут же люди живуть».

У вересні, за словами речника управління ДСНС в області Олександра Івченка, у всіх чернігівських готелях перевірять дотримання правил пожежної безпеки.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: готель «Рейкартц», пожежа, евакуація, навчання, рятувальники, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект