Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Найсумлінніші платники – пенсіонери. У них заборгованості за комуналку практично не буває


Найсумлінніші платники – пенсіонери. У них заборгованості за комуналку практично не буває

Аби не опинитись у холодних домівках, на початок опалювального сезону через велику заборгованість чернігівців за комунальні послуги та тепло, місцева влада Чернігова разом з комунальними службами та самими мешканцями міста веде активну роз’яснювальну роботу. Та й не тільки, щодо ліквідації цих боргів. Форми і методи у всіх дещо схожі. Та є й такі, що кардинально відрізняються, але мають результат.Андрій Дмитерко, голова правління ОСББ «Світлий будинок-2016»: «Мы их уведомляем смс-сообщениями. Если у нас есть злостные неплательщики, то с ними у нас происходит личный контакт – общение по телефону, либо встреча на дому. И третье, в больших домах мы привлекаем старших подъезда, чтобы они проходились по списку, по квартирам, у кого есть задолженности, общались с ними. И точно также вывешиваем списки должников в парадных».

За словами голови правління ОСББ Андрія Дмитерка, найсумлінніші платники – це пенсіонери. У них заборгованості практично не буває.


Найдієвішим способом у роботі з неплатниками, навіть краще, ніж суди, стверджує Андрій Дмитерко, є особистий контакт, спілкування. Саме це і дає найкращий результат. І у їхніх ОСББ майже немає злісних неплатників.

Андрій Дмитерко, голова правління ОСББ «Світлий будинок-2016»: «Есть только такие, несознательные неплательщики, на которых очень тяжело повлиять любыми способами. Либо те, кто в свое время инвестировал в квартиры, покупал их ради перепродажи, а сейчас не может тянуть их. Вот с такими приходится работать уже через суд».

И ще одна проблемна категорія, на думку фахівця, це власники магазинів чи різноманітних салонів, що розміщені на перших поверхах багатоповерхівок. Вони, так як і усі мешканці будинку, повинні сплачувати за комунальні послуги – вчасно і в повній мірі, відповідно до спільного рішення усіх, хто проживає у цьому будинку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, комуналка, Андрій Дмитерко, ОСББ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект