Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ляльковий театр готується до нового сезону


Ляльковий театр готується до нового сезону

За 3 місяці літніх канікул актори чернігівського обласного дитячого лялькового театру вже засумували за своїми маленькими глядачами, і власне готуються до нового театрального сезону.Віталій Гольцов, головний режисер Чернігівського обласного лялькового театру імені О. Довженка: «Ми відкриваємось в суботу, 5 жовтня, новою виставою, прем’єрою «Де було мале курчатко». Якщо ще готуються декорації, реквізит, ляльки до цієї вистави, ми починаємо вже розминати цю виставу, займатися вокалом, хореографією, робити якісь мізансцени. Але перед цим у нас уже була майже прем’єра. Наш театр виграв грант з Іванівською сільською радою, і наші актори створили виставу «Про мурзате вовченятко» і «Чистюли лисенятко».

І виставі «Про мурзате вовченятко», яка вчить дітлахів доглядати за своїм тілом, чипуритися та бути охайним, дебютуватимуть молоді актори. Їхні імена поки тримають в таємниці.

Та ляльковий запрошує на вистави не лише дітей.

Віталій Гольцов, головний режисер Чернігівського обласного лялькового театру імені О. Довженка: «Театр ляльок - це не тільки театр для дітей, це театр для всіх категорій глядачів. У нас є вечірня сцена. Йдуть вистави «Гамлет машина», «Ріка життя» за Олександром Довженком. І ми ще готуємо незвичайний концерт для дорослої публіки. По переду у нас ще будуть репетиції вистави для дорослих».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: театр ляльок, Віталій Гольцов, вистави, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект