Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Коли вирішать проблему з каналізацією на вул. Декабристів?

Коли вирішать проблему з каналізацією на вул. Декабристів?

Дати кваліфікаційну оцінку експертним висновкам та встановити об’єктивну картину, - з таким проханням міський голова публічно звернувся до правоохоронних органів на розширеній нараді під час обговорення ситуації з минулорічним підтопленням будинків по вулиці Декабристів.У міській раді вважають, що це пов’язано з будівництвом нових гаражів на території кооперативу №29 і недопустимими змінами у конструкції дощової каналізації.

До появи парковки та гаражного кооперативу підтоплень не було. Однак в ході розслідування кримінального провадження зв’язку між цими подіями не встановили.

У міській раді з такими висновками не погоджуються. За словами Владислава Атрошенка, якщо вийти на місце і вивчити ситуацію, то зрозумілі і причина і наслідки. Зливова каналізація, що входить на територію автокооперативу, заглиблена майже на півметра нижче, ніж добудова власниками гаражі. Це створює бар’єр для відтоку води, і відповідно від цього потім потерпають люди та їхні помешкання.

Аби вирішити проблему, міський голова попросив правоохоронців втрутитися у ситуацію і перевірити законність дій експерта.

Доки дощову каналізацію під новозбудованими гаражами не прокладуть так, як передбачено технічними вимогами, будівлі місцевих жителів залишатимуться під загрозою підтоплень, впевнені фахівці профільних відомств муніципалітету.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Декабристів, підтоплення, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект