Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як знайти роботу за короткий час?


Як знайти роботу за короткий час?

Знайти гарну роботу у найстисліший термін – хто про таке не мріє. Та що робити, коли не вдається вирішити проблему самотужки. Вихід є. Треба звернутися до професіоналів. А саме, до центру зайнятості. Адже вже 8 місяців тут реалізовують проект «Інститут кар’єрного радника». Його місія – індивідуальний супровід людини до її працевлаштування.Олена Пономар, заступник директора Чернігівського міського центру зайнятості: «Щоб працевлаштувати людину, кар’єрний радник здійснює безліч інструментів. Насамперед він проводить поглиблене профілювання, визначає мотивацію та потенціал клієнта до працевлаштування».

З травня місяця цього року клієнтом кар’єрного радника стала і 22-річна чернігівка Анастасія Березовська. Вона має вищу педагогічну освіту. За фахом вчитель біології. Та працювати в школі не наважилася.

Анастасія Березовська, чернігівка: «Була на практиці і зрозуміла, що це не моє».

Перед тим, як звернутися за допомогою служби зайнятості, багато розмірковувала. Та врешті наважилася і не помилилася. Фахівець своєї справи Тетяна Коваленко підшукала їй роботу до душі.

Тетяна Коваленко, кар’єрний радник Чернігівського міського центру зайнятості: «Серед актуальних вакансій знайшовся відповідний роботодавець, який погодився спочатку Анастасію навчити навикам нової роботи, а потім вже забрати до себе на працевлаштування».

Зараз дівчина має гарну роботу, яка їй подобається. Працює в одному з ресторанів міста офіціантом.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: центр зайнятості, робота, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект