Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Борги за воду будуть вибивати колектори?


Борги за воду будуть вибивати колектори?

Юристи «Чернігівводоканалу» вивчають можливість використовувати в роботі з боржниками дані соцмереж, без вказання юридичної адреси. Не секрет, що люди часто викладають фото з відпочинку або хизуються дорогими авто, а за послуги не платять роками. Про ці та інші форми стягнення боргів повідомив директор підприємства Сергій Малявко на ранковій нараді в мерії. Каже, на абонентів, які не платять за водопостачання 36 місяців, подають до суду. Але рішення здебільшого не виконуються.Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Думаю, на цьому тижні ми підпишемо договір з колекторською компанією. Ми вимушені задіяти колекторів, бо борг 8 мільйонів».

Питання боргів за спожиті комунальні послуги і підготовка до зими стоять у Чернігові досить гостро. Мер щовівторка заслуховує керівників комунальних ЖЕКів щодо роботи з боржниками.

Віталій Морський, начальник КП «Новозаводське»: «Відвідуємо самих великих боржників. Намагаємось їх умовити. Співпрацюємо з «Водоканалом». І подаємо справи до суду, щоб хоча б зафіксувати їхні борги».

«На підприємстві створені мобільні бригади, які працюють з боржниками. Заключено 40 договорів на реструктуризацію, а також порушено 27 судових справ».

101 мільйон гривень – борг населення перед «Облтеплокомуненерго». 90 мільйонів гривень з цієї суми заборгували саме чернігівці.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Не маючи газу – ми не матимемо тепла. Якщо є заборгованість по місту 90 мільйонів перед НАК, ми повинні 115. Якщо ми не платимо за послуги, ми можемо залишитися без газу і частина міста може залишитись без тепла. І 90% людей, які розрахувалися, будуть заручниками ситуації».

За словами керівника фірми «ТехНова» Олексія Щербини, борг населення його підприємству 40 мільйонів гривень. Минулого тижня абоненти сплатили близько 150 тисяч, а тільки в понеділок надійшло близько мільйона гривень проплат.

Проблему боргів населення ускладнює борг енергоринку перед теплогенеруючим підприємством.

Олексій Щербина, генеральний директор компанії «ТехНова»: «Остались долги порядка 200 миллиона гривен, столько энергорынок должен нашему предприятию за все 20 лет работы».

І борг скоріш за все держава не поверне. Всі ці нюанси має врахувати нинішнє керівництво держави, вважає міський голова.

Міський голова вкотре попередив про можливі проблеми з початком опалювального сезону в Чернігові.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Вряд ли государство это допустит. Наверное газ нам дадут. Но формально риск существует. И это надо четко понимать, и потом не искать крайних. Если мы должны 100 миллионов за газ, то у НАК есть все возможности не подать лимиты».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, комуналка, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект