Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Роботи на Героїв Чорнобиля після візиту Атрошенка пішли швидше?

Роботи на Героїв Чорнобиля після візиту Атрошенка пішли швидше?

Героїв Чорнобиля найбільший об’єкт реконструкції цього року. Тут замінюють старі та зношені труби водопроводу і каналізації. Робота кипить, будівельники працюють у дві зміни.Ігор Райхіль, представник підрядника (УТБ-інжиніринг): «Укладено близько 1300 м водопровідної труби. Також укладено 540 м каналізаційної труби. Проводяться роботи на останній ділянці, а саме, укладання водопровідної труби. Нарешті. Там близько 400 м. Також стоїть питання по підключенню абонентів».

Підключення абонентів – це індивідуальні питання, що уповільнюють процес. Наприклад, на відрізку Героїв Чорнобиля від Алєксєєва до Мезинцева у людей немає централізованої каналізації, і по господарські буде не правильно закрити ділянку дорожнім покриттям, а тоді знову підключати, кажуть будівельники. До того ж там всіх інженерних комунікацій вмісті приблизно в однаковому стані зношеності. Труби по декуди працюють по третьому колу експлуатації. Спрогнозувати їх важко.

Ігор Райхіль, представник підрядника (УТБ-інжиніринг): «До прикладу, дійшли до вулиці Алєксєєва, розкрили камеру – мережі зношені. І просто поміняти центральний водогін, цього недостатньо. Є мережі, які проходять по вулиці Алєксєєва в обидві сторони. Для того, щоб їх зв’язати з новими, ми туди кинулися, а вони вже зношені, практично немає з чим з’єднатися. Треба зробити ділянку на одну сторону і іншу, щоб можна було з’єднатися, зробити нормальну камеру. Щоб можна було закрити це питання».

На скільки насправді жахливий стан труб, видно лише в процесі робіт.

Ігор Райхіль, представник підрядника (УТБ-інжиніринг): «Ми відкрили мережі і бачимо, що ми не можемо зробити нормальну камеру, бо засувку «Водоканал» перекрив, а вона не тримає. І абонентів не можемо переключити. Тому питання поки вирішується. По процедурних питаннях, і «Водоканала», і самі зношені мережі неможна перевантажувати, зараз вирішуються якісь обхідні шляхи, яким чином забезпечити водою людей, які тут живуть. Це дуже добре, що місто займається мережами, бо за великим рахунком, практично під всіма вулицями треба замінювати мережі».

Крім цих обставин є ще й людський фактор. Минулого тижня об’єкт відвідав Владислав Атрошенко. За результатами контролю робіт міським головою, зроблені кадрові висновки.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Технічно є питання неорганізованості керівників підрядних організацій саме на цій ділянці. Тому, за результатами контролю цієї ділянки, зроблені організаційні висновки і замінено керівництво цього об’єкту».

Об’єкт складний. Були проблеми між підрядними організаціями. Проте ситуація не загрозлива. Зараз мають надолужити втрачений час.

Ігор Райхіль, представник підрядника (УТБ-інжиніринг): «Думаю, ми Героїв Чорнобиля закінчимо через десь неділю-дві».

Загалом ситуація тут контрольована. Буде прикладено максимум зусиль, щоб надолужити запланований графік виконання робіт, - йшлося під час візиту міського голови.

Першу ділянку планують незабаром відкрити.

«Ділянку робіт на вулиці від перехрестя 77-ї Дивізії з Київської до Алєксєєва ми закінчуємо. Уже виконуються земляні роботи. Плануємо до 1 вересня віддати цю ділянку, з можливістю завершення робіт для дорожньої служби, щоб вони виконували роботи по відновленню дорожнього покриття і відкрити там рух. Роботи по решті частини більш складні, бо дуже багато абонентських перетинів, тому потребують більше часу».

Даний об’єкт технічно складний і передбачає виконання великого обсягу робіт. Реалізовувати його будуть протягом 2 років. Після земляних робіт влаштують нижній шар асфальтного покриття. І після остаточної усадки грунту наступного року влаштують верхній шар.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, Героїв Чорнобиля, водопровідні мережі, ремонт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект