Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 23 серпня об 11-й годині у Чернігові підійматимуть український прапор


23 серпня об 11-й годині у Чернігові підійматимуть український прапор

24 серпня Україна відзначатиме День Незалежності. Чернігів, звісно, не залишитися осторонь. Вже розроблено програму заході до цього свята. Причому розпочнуться вони ще у п’ятницю, 23 серпня, на День прапора.Катерина Литвин, заступник начальника управління культури та туризму ЧМР: «Відтак, ми не відходимо від традицій, навіть тої, що Красна площа зараз на реконструкції, і ми підіймали традиційно прапор там. В цьому році ми переінакшили і визначили собі локацію, як Чернігівський технологічний університет. Саме там об 11 годині буде урочисте підняття прапора і видача паспортів громадянинам України».

А от сам День Незалежності у Чернігові святкуватимуть дуже скромно. Почнеться все о 9-й ранку в Катерининській церкві з молебеня та хвилини мовчання.


Катерина Литвин, заступник начальника управління культури та туризму ЧМР: «При чому це всеукраїнська хвилина мовчання. А далі покладання квітів тим Героям, які поклали своє життя за нашу Україну, за 28 років того, що ми носимо свою незалежність. О 16-й годині на території Алеї Героїв розпочне роботу вже 14-й фестиваль національних культур «Поліське коло». Крім того, що будуть презентації цих національних культур, паралельно буде працювати алея майстрів, де можна долучитися до майстер класів і просто добре відпочити».

Вечірня концертна програма включатиме виступи військово-музичного центру сухопутних військ Збройних сил України,а також ді-джея.

Організатори свята сподіваються, що таким чином вони задовольнять вимоги чернігівців усіх вікових категорій.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: урочистості, прапор України, День Незалежності, Катерина Литвин, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект