Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Цими вихідними у дворі молодіжного центру буде перший у Чернігові «Арт-базар»

Цими вихідними у дворі молодіжного центру буде перший у Чернігові «Арт-базар»

Київські тенденції дійшли й до Чернігова.

У дворі обласного молодіжного центру з 24 по 26 серпня відбудеться мистецький захід «Арт-базар», який вільно можуть відвідати жителі та гості міста.Олега Рогова, керівниця проекту «Арт-базар»:
«Вдохновилась киевским проектом «Кураж-базар». И решила, что не хватает у нас такого места для общения, тусовки, творческих людей, жителей города. Вообще мало в городе интересные мероприятий».

Тут можна буде не тільки придбати вантажні брендові речі, а й розважитись та насолодитись різними видами мистецтва.

Олега Рогова, керівниця проекту «Арт-базар»:
«В программе мероприятий будет выставка художественных произведений, фотовыставка, которая будет проходить в формате фотосушки, дресс-кроссинг – продажа винтажных вещей от известных людей нашего города, литературные преферансы, детская развлекательная зона. В этой детской развлекательной зоне будет впервые презентовано формат картин от черниговской художницы Анны Морозовой».

Кошти отримані від продажу речей на заході відправляться на підтримку сучасної інклюзивно-освітньої студії, яка створена для навчального та взаємного обміну досвідом між людьми з інвалідністю.

Також гостей заходу очікують цікаві зустрічі з талановитими людьми, аби перейняти новій досвід та поспілкуватися.

Олега Рогова, керівниця проекту «Арт-базар»: «В рамках проекта 24 числа в 12 часов у нас будет дизайнер-стилист, которая позиционирует себя как еко-дизайнер. То есть это направление европейской моды, где дизайнеры и творческие люди за то, чтобы не было у нас много вещей, а были только еко, натуральные, чтобы мы не тратили свои силы и энергию на ненужные нам вещи».

Організатори проекту планують в майбутньому проводити подібні тематичні заходи на День міста, хелловін та під час різдвяних свят.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Арт-базар», обласний молодіжний центр, Олега Рогова, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект