Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Гараж-пікнік» для чернігівських татусів

«Гараж-пікнік» для чернігівських татусів

Роль тата у вихованні дитини не менш важлива, аніж мами. Про це у суботу у туристично-інформаційному центрі говорили на «Гараж-пікніку», де зібралися чернігівські татусі.Артем Стах батько двох доньок. Сьогодні він один з трьох спікерів на зустрічі. Його мета показати, що робота не має заважати батьківству.

Пікнік для татусів провели у Чернігові вперше, каже одна з організаторів проекту Катерина Литвин. А ідея з’явилася давно, ще на «Мама-пікніку».

Катерина Литвин, співорганізатор проекту «Chas»: «Все частіше на «Часі» ми стали помічати сімейні пари, коли вони разом відпочивають, від того ти розумієш, дитина знаходиться в центрі уваги – тато зайнятий проблемами заробляння грошей, а мама дитиною. Сьогодні, слава Богу, це все разом».

Складчина

Одна з тем, що обговорювали на зустрічі, статеве виховання дитини. Приміром, як реагувати, якщо малюк запитує: «Звідки я взявся?». Сексолог Анжела Садовська каже, що батькам іноді складно відповідати на подібні запитання. Але їх замовчування може призвести до негативних наслідків.

Анжела Садовська, сексолог: «Якщо батьки замовчують цю інформацію, або кажуть, що ти подорослішаєш і дізнаєшся. Куди сьогодні підуть діти? Вони підуть до Інтернету. І коли вони зайдуть в Інтернет і спитають у Google, що таке секс або якісь інші речі, які їх хвилюють, відповідно від їхнього розвитку, то побачать там звісно некоректну інформацію і ту інформацію, яку вони не повинні бачити. Це може вплинути дуже негармонійно на розвиток психомаційний, психосексуальний розвиток дитини. І, по-друге, ми втрачаємо контакт з батьками».

1 вересня організатори обіцяють влаштувати пікнік для усієї сім’ї, на якому однією з тем обговорення буде освіта дитини.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: татусі, діти, пікнік, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект