Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Боржникам за комунальні послуги відключають каналізацію. Які результати дає такий метод?

Боржникам за комунальні послуги відключають каналізацію. Які результати дає такий метод?

Чернігів готується до нового опалювального сезону. Через велику кількість боржників за комунальні послуги, він може опинитися під загрозою. Аби не допустити надзвичайну ситуацію, комунальні служби міста активно проводять роботу з населенням.Наталія Сапон, начальник обліково-інформаційного відділу КП «Новозаводське»: «Ми обходимо квартири боржників, друкуємо на квитанціях перелік побудинково злісних боржників, розвішуємо оголошення щодо погашення заборгованості за надані комунальні послуги, роз’яснюємо населенню щодо оформлення субсидії. Якщо всі досудові роботи вичерпані, то все остання інстанція це судовий наказ. Зараз він спрощеної форми».

Окрім цього, завдяки співпраці з КП «Чернігівгівводоканал» при відключені злісним неплатникам каналізації вдалося повернути 1/3 всієї заборгованості за комунальні послуги, розповідає Наталія Сапон. У разі, якщо помешкання приватизоване, а сукупний борг складає понад 30 тисяч гривень, ініціюється опис майна. У тому числі житла. А якщо родина має великі борги і не може погасити його одразу, є можливість його реструктуризувати.

Складчина

Наталія Сапон, начальник обліково-інформаційного відділу КП «Новозаводське»: «Необхідно звернутися до обліково-інформаційного відділу, безпосередньо до обліковця, укласти договір-реструктуризацію. Максимум це 5 років, що передбачено законодавством».

Більшість містян, яких ми опитали, намагається вчасно сплачувати за комунальні послуги.

Житло за комунальні послуги, якого не сплачували понад 3 місяці, автоматично потрапляє у список боржників. Аби не опинитися взимку у холодному помешканні, комунальники радять чернігівцям подбати про це зараз.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: боржники, комуналка, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект