Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На сесії вирішуватиметься доля районних рад у місті

На сесії вирішуватиметься доля районних рад у місті

44 сесія міської ради наближається.У понеділок погодили її порядок денний. Пленарне засідання відбудеться 29 серпня. Депутати розглянуть 25 питань. Одне з найважливіших: не утворення районних у місті Чернігові рад – Деснянської та Новозаводської. Основний аргумент для цього – дублювання їхніх функцій Чернігівською міською радою. А якщо одразу 3 органи займаються одним і тим самим, то навіщо платити більше.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми провели громадські слухання. Це політичне рішення, і на сьогоднішній день жодної аргументації здорового глузду щодо продовження роботи районних рад не існує, - а ні в функціях, а ні в утриманні».


Також на сесії розглядатимуть звільнення заступника міського голови Ольги Хоніч, за угодою сторін. Її обов’язки будуть передані іншому заступнику – Олександру Ломако. Також через це кількість членів виконкому скоротиться до 9.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Життєві обставини спонукають цей крок робити. Я пропонував, що може не поспішати, щоб ми допрацювали до кінця каденції разом, а далі подивитися, як буде життя складатися. Але вона каже, що є обставини непереборного характеру».

Окрім цього на пленарне засідання винесено питання надання звання «Почесного громадянина Чернігова». Цього року комісія представила 3 кандидатури: спортсменку Олену Костевич, історика і археолога Володимира Коваленка посмертно, а також державного діяча Валерія Сарану, на жаль, також посмертно.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, міськрада, Атрошенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект