Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Без дорожніх знаків відкрили у Чернігові частину вулиці Ремісничої: коли завершать реконструкцію

Без дорожніх знаків відкрили у Чернігові частину вулиці Ремісничої: коли завершать реконструкцію

Відкрити частину вулиці Ремісничої в Чернігові мали після встановлення всіх дорожніх знаків. Про це сказав прес-офіцер патрульної поліції області Віталій Копистко. Знаки будуть пізніше, каже директор «Шляхо-будівельного управління №14», яке ремонтує дорогу, Олександр Харчук. Дорогу ж відкрили 3 дні тому, з його слів, для зручності водіїв. Що кажуть самі водії та жителі вулиці Ремісничої, дізнавалась Наталія Гоман.Чернігів, водій В’ячеслав Душенок їде вулицею Ремісничою, в районі Центрального ринку йому доводиться розвертатися.

«Немає ніяких знаків, так і орієнтуємось. Приїхали, а тут «цеглина». Все, розвертаємось і назад їдемо. Їду і дивлюся – абсолютно не подобається. Буде незручна тут дорога, двостороння, наскільки я розумію, світлофор поставили. Мені особисто не подобається».

Вулицю Ремісничу зараз реконструюють. Раніше одностороння дорога пролягала між Воскресенською церквою та її дзвіницею. Тепер буде двосторонньою і проходитиме повз дзвіницю. Як сказав директор підприємства «ШБУ-14» Олександр Харчук, ділянку біля церкви робитимуть останньою. Ремонт почали з частини дороги від вулиці Мазепи до Центрального ринку. Там уклали нижній шар асфальту, і в п’ятницю відкрили для проїзду. Прес-офіцер патрульної поліції області Віталії Копистко каже, зробити це мали б після встановлення всіх дорожніх знаків.

«На даний час перша ділянка вулиці відкрита, інша – закрита. Хтось знає про це, хтось не знає. Там та частина вулиці, яку відремонтували - дорожні знаки не встановлені, не всі орієнтуються, і тому є така накладка. Ми не можемо казати про те, що там повністю відрегульовано дорожній рух».

Олександр Харчук, директор «ШБУ-14»: «От поліція каже, то нехай би постояла трохи і покерувала тут. Звичайно, будуть усі знаки, світлофори монтують. І розмітка, і знаки обов’язково будуть.»

Так відсутність дорожніх знаків коментує Олександр Харчук - директор «ШБУ-14», яке ремонтує цю дорогу.


«Забороняти простіше за все - заборонили, ніхто на ці заборони не діє. Людям треба їхати торгувати, ринок, купувати. Просто відкрили, хоча регулярний рух не відкритий. Світлофори не працюють, знаки не розставлені. Бачите, йде будівництво».

Нова дорога буде шириною близько 6,5 метрів. По обидва боки – сотня місць для паркування, сказав Олександр Харчук. Зміни на вулиці її жителі коментують так.

Ніна Іванова, мешканка будинку на вулиці Ремісничій: «Ви знаєте, я в цьому будинку живу, тепер машини будуть під вікнами стояти. Всі ображаються, але що зробиш».

Олена Арищенко, мешканка будинку на вулиці Ремісничій: «Навіщо дорогу посунули до житлових будинків? Це ненормально».

Тетяна Скрипко, мешканка будинку на вулиці Ремісничій: «Машини сюди-туди, якби ви бачили, які тут затори, особливо зранку - в 4 ряди, два ряди стоять машини і туди-сюди їдуть, і люди між ними. Можна ж якось організувати так, щоб вулиця була вільна, поки йде ремонт».

Олександр Харчук, директор «ШБУ-14»: «Все одно ці машини, якщо їх не пустити сюди, вони будуть завантажувати внутрішньоквартальні проїзди, вони ж все одно нікуди не діваються, вони їдуть сюди і стають де завгодно, проїзди, тротуари загороджують».

Завершити реконструкцію Ремісничої мають до 20-го вересня, сказав Олександр Харчук.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Реміснича, дорожні знаки, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект