Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Менщині у сільській футбольній команді грає футболіст з Гани

На Менщині у сільській футбольній команді грає футболіст з Гани

В сільській футбольній команді грає футболіст з Гани. Його матір продала своє взуття, щоб купити сину кросівки для занять футболом - так 29-тирічний африканець Амін Мохаммад згадує, як у 6 років почав займатися цим видом спорту. Наразі Амін живе у Чернігові. На вихідних їздить на Менщину грати за команду «Фортуна» села Покровське. Каже, любов до футболу у нього у крові. Про те, як потрапив до цієї команди та чим займається окрім футболу, Амін розказав нашій Валентині Милько.«Я люблю футбол. Без нього я не почуваю себе щасливим».

29-тирічний Амін Мухаммад приїхав до Мени на районний чемпіонат з футболу. Він родом з африканської країни Гана.

«Тренуватися в Африці тяжко. Там є гарні футболісти, але шансів у них мало. Батьки жертвують, допомагають, захищають дітей, щоб вони були професіоналами».

Його мама продала своє взуття і купила 6-тирічному Аміну кросівки, щоб він міг грати у футбол. 7 років тому він прилетів до Києва на запрошення друга - спочатку грав за столичні футбольні клуби, потім за команду Одеси та Умані. Три роки живе у Чернігові. На вихідних їздить на Менщину грати за покровську сільську команду «Фортуна». Каже, любов до футболу у нього у крові.

Вболівати за Аміна на гру приїхала його дружина – українка Наталія. До покровської команди він потрапив через знайомих. Її капітан Олександр Золотаренко каже, Амін грає у них місяць - змагається за першість у районній лізі.

«Гарний гравець, людина добра, позитивна, з гумором. Наші гравці спочатку дивувалися, але вже звикли всі до нього. Він шуткує з усіма. У Покровському вболівальники ходять може більше подивитись на Аміна, ніж на команду».

«Він шуткує, каже, що любить смажену картоплю і сало. А я йому кажу: банани любиш? Він каже що любить, але їх на потім».

Це – ісламський релігійний центр у Чернігові. Тут Амін працює імамом - духовним наставником мусульманської громади.

Наталія тут викладає арабську. Вони з Аміном завжди і всюди разом. Хоча, розповідає жінка, ніколи не хотіла вийти заміж за футболіста.

«Коли я мріяла в 16-17 років, я думала, що нехай чоловік буде яким-завгодно, тільки не футболістом».

Познайомилася пара у соціальній мережі.

«У соціальній мережі я знайшов дружину. Вона в Чернігові, а я в Одесі. І ми почали: «Привіт, як справи? Ти звідки?» А в цей час я не розумів російської і писав через перекладач. І слава Богу, що ми одружилися і вже майже 6 років разом».

Наталія каже, найскладніше було представити свого обранця батькам.

«Моя мама дуже боялась темношкірих. Тому що в юнацькі роки, коли їй було 18, до неї на вокзалі у Києві підійшов темношкірий хлопець. Він хотів запитати у неї щось. Вона на нього подивилася і втратила свідомість. І коли вона дізналася, що я з Аміном і він з Африки, то вона боялась, що втратить свідомість».

Наталія каже, її бабуся обожнює Аміна і називає його своїм онучком.

Теща зрештою з зятем потоваришувала. Зараз він купує їй гостинці в Чернігові на Центральному ринку – банани. Амін каже, у нього талан їх обирати.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Амін Мохаммад, африканець, футбол, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект