Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Покинутий напризволяще пес вірно чекає на господарів на Чернігівщині

Покинутий напризволяще пес вірно чекає на господарів на Чернігівщині

Одні називають його Вовчик, а інші кличуть Балто, але справжнього імені ніхто не знає і дізнатися вже ніяк. Бо доглянутого й молодого собаку викинули на вулицю. Пес щонайменше 2 місяці живе просто неба і продовжує виглядати своїх господарів. Кореспондент «ТСН» Валентина Доброта розповість про собаку, який залишився вірний тому, хто його зрадив.Собаку залишили на перехресті при в’їзді до села Вільшана. До найближчої хати тут метрів зо 300. Ймовірно з надією, що пса хтось підбере, чи хоча б погодує.

Самотній пес бігає вздовж траси. Кожну машину проводжає з сумом.

Ось одне авто пригальмовує. Собака відразу біжить до нього. Пес по звуку двигуна авто розпізнає одного зі своїх годувальників.

Покинутого пса Ігор Решетило побачив під час пробіжки. Сам має двох собак, тож серце не витримало. Ігор з синами кілька діб придивлялися до пса. Спочатку собака їх близько до себе не підпускав. До чужих він досі ставиться з обережністю.

У собаки блищить шерсть, в харчах перебірливий – видно, що домашній. На місці його базування кілька посудин для їжі, яка дорівнює кількості годувальників. Хтось приніс борщу з білим хлібом – пес навіть не торкнувся.

Ігор Решетило, житель Вільшани: «Каші, деруни кабачкові він любить, картоплю жарену. Все, що на жиру».


Собака з апетитом їсть свіжі макарони з м’ясом. Але відволікається на кожну машину, яка проноситься повз.

Вадим Кірдода вже 5 років професійно займається із собаками. Каже, що чотирилапі можуть роками сумувати за своїм господарем. Хоча собача відданість базується на егоїзмові насамперед.

Вадим Кірдода, кінолог: «Їм значно легше адаптуватися до нашого суспільства і жити в сім’ї, бути відданими цій сім’ї. Це більш соціальна норма. Вона вибудовується завдяки тому, що собака намагається вижити».

Це взірець собачої вірності, каже Ігор. З місця дислокації собака нікуди не рушає.

Ігор Решетило, житель Вільшани: «Він проведе і вертається на своє місце. Він чекає свого хазяїна».

На воротах закинутої колгоспної території, де і оселився собака, жартівники вже повісили оголошення «Об’єкт під охороною» та «Обережно, у дворі злий пес».

Що робити з собакою взимку, люди не знають. Із будки, яку 2 місяці тому привіз Ігор, пес уже виріс. Вільшанці сподіваються, що господарі зжаляться над ним і заберуть його, або ж знайдуться для нього нові власники.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: собака, село Вільшана, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект