Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Україна згадує легендарного Кузьму Скрябіна: йому б виповнилося 51

Україна згадує легендарного Кузьму Скрябіна: йому б виповнилося 51

Згадуючи про Андрія Кузьменка, а 17 серпня йому б виповнився 51 рік, на думку спадає багатогранна творчість музиканта у групі «Скрябін». Хоча Кузьма мав ще один образ, не менш популярний, як діджей Голий крутив у клубах улюблені пісні своєї молодості.До певного часу Андрій приховував від своїх прихильників захоплення танцювальною музикою італо-діско.

Андрій Кузьменко (1968-2015рр.): «Все італо-діско я завжди любив. Просто тоді я то приховував, а зараз ностальгія забила і я то діло видаю. І навіть тому часу я приурочив дві пісні на новому альбомі, на «Гламурі», там є «Шкільна любов» і «Зла зима». Дві пісні, які в такому дусі витримані».

Починаючи з 90-х років Скрябін не одноразово приїздив до нашого міста з концертами. Кузьма любив Чернігів та його мешканців, які завжди відповідали йому взаємністю.

Андрій Кузьменко (1968-2015рр.): «Дуже сильне, своєрідне, північне для України місто. І такі самі покладисті люди в Чернігові є. Хотілось би, щоб та риса ніколи вам не зрадила, щоб ви завжди такими залишалися. Самі північні і самі оптимістичні. І вони знають, що вони хочуть, то саме головне».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Кузьменко, Скрябін, пам’ятаємо, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект