Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Юрія Гримчака можуть відпустити. Ухвала про арешт не набули чинностіЮрія Гримчака можуть відпустити. Ухвала про арешт не набули чинності

Запобіжний захід Юрію Гримчаку. Виправляючи помилки в ухвалі, суддя припустилася нових неточностей, про це повідомила адвокатка Тетяна Матяш. Чи означає це, що заступника міністра можуть сьогодні відпустити з-під варти, розпитаємо у Дар’ї Цисерук. Вона в Чернігові стежила за судовим засіданням.Майже з 3-годинним запізненням розпочався розгляд справи Юрія Гримчака. Розглядали клопотання про виправлення помилки в ухвалі суду.

Нагадаємо, вчора суддя під час зачитування вироку помилилася з ім’ям по-батькові Гримчака і власне статтю та прізвищем його адвокатки. Сама Тетяна Матяш, захисниця Гримчака, твердить, що суду були надані повні і правильні дані. Втім, вочевидь ними знехтували. Прокурори свою провину відкидають і перекладають усе на суддю. Вона клопотання задовольнила. Але, як з’ясувалося, вчорашня ухвала не набула чинності, тож є ймовірність, що сьогодні Юрія Гримчака з-під варти таки відпустять.

Буквально кілька хвилин тому його вивели з нарадчої кімнати і повели до бусіка, де його чекають правоохоронці, які відвезуть його до СІЗО. Що з цього приводу каже, Тетяна Матяш.

Тетяна Матяш, адвокат: «У нього є ще час затримання, десь до 20:40, коли його затримували. І до цього часу вони ще можуть його тримати. Вони його спробують зараз доставити в СІЗО, і тут вже буде діяти Міністерство юстиції, як пенітенціарна служба, чи вона прийме іншу особу без цієї ухвали. Бо ця ухвала, ви ж розумієте, якщо вона не набирала чинності, вона не має сил закону».

Сам Гримчак під час засідання був спокійний. Втім, його дружині поруч сісти не дозволили, вони вважають, що справа сфабрикована. Від цього арешту найбільше постраждали їхні діти. Наймолодшого хлопчика під час обшуків навіть не пускали до квартири. Його змушені були взяти до себе сусіди.

Заставу у 6 мільйонів гривень родина не платитиме, бо, кажуть, не мають для цього коштів. Згодом має розпочатися суд його спільника Ігоря Овдієнка. Сьогодні йому тут обиратимуть запобіжний захід.

Сюжет телеканалу Прямий

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Гримчак, Тетяна Матяш, суд, запобіжний захід, ухвала, Прямий

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект