Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Термомодернізація в 1 та 3 школах. Підрядник власним коштом зробить стелі в 1 школі

Термомодернізація в 1 та 3 школах. Підрядник власним коштом зробить стелі в 1 школі

Ситуація на об’єктах, які ремонтуються в Чернігові, контрольована. Міський голова оглянув, як тривають роботи, особливо там, де є позаштатні ситуації.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «1 і 3 школа. Під час виконання підрядних робіт, підрядники різні, підрядники з досвідом, які працювали в місті, вони розкрили певні поверхні: в 1-й школі – це покрівля 3-го поверху. Пройшов майже місяць, поки привезли матеріали, щоб робити по технології відповідне перекриття криши. За цей місяць йшли дощі, позатікала вода».

Підрядники власним коштом відновлюють те, що пошкоджене. Зокрема, кабінети 1-ї школи, на третьому поверсі отримають нові стелі.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Більше десятка кабінетів сьогодні збивається штукатурка, просушується і за рахунок підрядника робляться підвісні стилі. В принципі ситуація відновлюється і ще краще, ніж була, тому що і утеплення міняється на більш якісне».

Підлеглим міський голова наказав заактувати все, що трапилося з вини підрядника і бути готовими стягнути вартість пошкоджень в суді, якщо ті, з якихось причин не виконають зобов’язань. Поки стелі в 1-й школі ремонтують.

Складчина

Нагадаємо, в 1-й школі тривають роботи з термомодернізації нового корпусу і ремонтують дах на старому. Біля закладу коштом «Бюджету участі» облаштовують сквер. Міський голова наголосив підряднику, що він має бути готовий до початку навчального року.

Загалом проблем у виконання робіт на міських об’єктах є кілька спільних для всіх – це і черга у виробника плитки і кадровий голод серед будівельників від різноробочих і до вищих ланок. А от школи ще й мають власну специфіку.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми обмежені терміном – початок бюджетного року, проектні роботи, експертиза, тендерні процедури і ми повинні закінчити 1 вересня. Це складна часова задача. Але ми вписуємось в цю задачу».

В 3-й школі теж тривають роботи з комплексної термомодернізації. Залиту спортзалу підрядник теж ремонтує власним коштом. Заплановане, кажуть, намагаються встигнути до 1 вересня.

У цьому закладі міський голова подякував директорці, що дослухалася до його побажань, аби заклади освіти були схожі на світлі і приємні місця, а не на тюрми.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: термомодернізація, школа, дах, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект