Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Домашнє насильство: У порівнянні з минулим роком, кількість звернень зменшилася на 11%


Home net

Домашнє насильство: У порівнянні з минулим роком, кількість звернень зменшилася на 11%

За останні півроку на Чернігівщині зареєстровано майже 1,5 тисячі звернень щодо фактів домашнього насильства, 96% від жінок. Такі дані оприлюднило управління превентивної діяльності головного управління національної поліції в області.У порівнянні з минулим роком, кількість звернень зменшилася на 11%, але реальні цифри набагато більші, кажуть фахівці.

Мова йде не лише про адміністративну та кримінальну відповідальність, а й застосування спеціальних заходів протидії домашньому насильству. Приміром, якщо поліцейський приїхав на виклик, з приводу домашньої бійки, він має право виписати терміновий заборонний припис, в рамках якого кривднику забороняється спілкуватися та проживати з жертвою насильства строком до 10 діб. На сьогодні в області винесено 62 таких приписи, 6 з них на жінок.

У випадку реєстрації рецидиву, кривдника можуть відправити на профілактичний облік. Для постраждалих від домашнього насильства в Чернігові працює система безоплатної правової допомоги, за адресою проспект Миру, 49А.

За 7 місяців цього року зареєстровано більше 1120 заяв та повідомлень про вчинені правопорушення пов’язані з домашнім насильством, з них 30 подані дітьми, 45 чоловіками, 1046 жінками.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: домашнє насильство, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект