Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Героїв Чорнобиля вже завершують. Чи встигнуть у встановлені строки?


Нормовен

Героїв Чорнобиля вже завершують. Чи встигнуть у встановлені строки?

Реконструкція підземних мереж на вулиці Героїв Чорнобиля найбільший і найскладніший об’єкт уже на завершальному етапі. Як ведуться роботи і чи встигнуть у встановлені строки, особисто перевірив міський голова.Так, від початку тут замінили самопливний каналізаційний колектор протяжністю 540 м і 20 каналізаційних колодязів. Роботи з прокладання водогону на 1700 м іще тривають. Паралельно на місці вже готових конструкцій роблять висипку майбутньої дороги.

За словами Владислава Атрошенка, є певне відставання від плану, через непорозуміння між виконавцями робіт.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Цей об’єкт у нас надзвичайно складний. Є суперечності фактично між трьома організаціями. Одна організація повинна робити роботи, за які платить інша, а потім інша робить ці роботи, які платить друга».

Ситуація контрольована і загрози затягування будівництва немає, запевнив міський голова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми будемо намагатися надолужити весь графік, який у нас закладено на цей рік. Роботи двохрічні. Сподіваюсь, що ми наздоженемо трохи втрачений час».

Того ж дня Владислав Атрошенко відвідав і будівництво нового міні-скверу на перехресті вулиці Кирпоноса і проспекту Перемоги. Тут вже проклали пішохідні доріжки, а також завезли грунт під майбутні клумби і дерева.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Близько 60% вже зроблено. Зараз виготовлюються МАФи, тобто лавочки, ліхтарі та урни, які також будуть встановлені десь до 15 вересня. Окрім цього буде придбано дерева. Вони будуть висаджені в круги».

Благоустрій та озеленення території проводитимуть восени за сприятливих кліматичних умов. Аби зробити парк справжньою зоною відпочинку, очільник міста вніс кілька нових пропозицій.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «На деякі елементи вказав міський голова. Ми також це внесемо. Зробимо живу огорожу і закриємо трохи рекламу магазинів, яка не підпадає під концепцію».

Для того, щоб майбутній сквер був цікавий не лише містянам, а й туристам, фасади прилеглих будівель оздоблять муралами.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Героїв Чорнобиля, каналізація, водогін, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект