Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скейтпарк у Прилуках: чому досі не розпочали будівництво

Скейтпарк у Прилуках: чому досі не розпочали будівництво

Прилуцькі підлітки та юнаки, які займаються екстремальними видами спорту, сьогодні вранці прийшли до міської ради - хочуть знати, коли в місті побудують скейтпарк. Рішення про його будівництво міська рада прийняла у грудні минулого року. Гроші з міського бюджету виділили, будівництво досі не почали.Двадцять юнаків та підлітків зібрались сьогодні вранці біля Прилуцької міської ради. Принесли з собою і поставили тут макет скейтпарку. Про такий вони мріють, каже Павло Павленко, поки справжнього майданчика для занять екстремальними видами спорту у Прилуках немає. Чоловік займається даунхілом – швидкісним спуском на велосипеді.

Павло Павленко, займається даунхілом: «Я прийшов підтримати наше підростаюче покоління, яке катається на скейтах, велосипедах та іншому екстремальному обладнанні, для того, щоб збудували скейтпарк. Я не хочу, щоб вони псували оцю красу. Вони катаються ось тут - на Театральній площі, вони це все дряпають. Немає тут ніяких умов для падіння і безпеки. Треба, щоб був скейтпарк. Все воно могло б бути набагато раніше, я бюрократії взагалі боюся, але, наскільки я знаю, це питання піднімається більше 3 років».

У грудні минулого року екстремали разом з представниками місцевих громадських організацій «Небайдужі прилучани» та «Прилуцький козацький полк» обрали місце для будівництва скейтпарку – занедбану територію біля центру творчості дітей та юнацтва. 25 років тому тут був майданчик для гри в «городки». Навесні хлопці та дівчата розчистили це місце.

Максим Сумцов, представник ГО «Небайдужі прилучани»: «Нема зараз ніяких подальших дій, тобто півроку пройшло, гроші є, а скейтпарку немає. Уже осінь на носі, ми прийшли підтримати молодь Прилук».

Складчина

До учасників акції виходить міська голова Ольга Попенко та запрошує в міську раду. Там пояснює – 9 місяців забрали необхідні процедури для виділення грошей з міського бюджету. Спочатку на скейтпарк заклали півмільйона - їх виявилось недостатньо на будівництво фігур та спеціальне покриття, каже Ольга Попенко.

Ольга Попенко, прилуцька міська голова: «Ці фігури повинні встановлюватися на новій основі, на новій асфальтобетонній основі. І коли ми вже запросили в місто тих представників, у яких вже побудовано цей скейтпарк - це приїжджали спеціалісти із Дніпра, Києва,Черкас, то з’ясувалося, що треба ще будувати основу з кольоровим асфальтом. І вже ми в квітні-місяці виходимо знов на сесію і виділяємо 450 тисяч, щоб побудувати основу».

Розпочати будівництво скейтпарку в Прилуках мають наступного тижня. Воно обійдеться місту в мільйон гривень.

Ольга Попенко, прилуцька міська голова: «Звичайно, дітям хочеться якомога швидше, але ми ідемо відповідно до чинного законодавства. Липень-місяць проектна організація виготовляє проектно-кошторисну документацію. Ми консультувалися з усіма, приїздили до нас, ми пройшли на позитиві експертизу і на сьогодні ми розпочали ці роботи. Підготовчі роботи. Можливо, ми асфальт почнемо укладати сьогодні-завтра, в понеділок. Прошу вибачення за те, що ми раніше не побудували, але пройти оці всі процедури не так то просто».

Наступного тижня учасники акції мають зустрітись з представниками компаній, які вже будували скейтпарки в інших містах. Обговорять матеріли, з яких краще виготовляти фігури скейтпарку.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: скейтпарк, Прилуки, спорт, будівництво, Ольга Попенко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект