Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Жителі будинків по вулиці Рокоссовського відмовились від капітального ремонту дворового проїзду (відео)

Жителі будинків по вулиці Рокоссовського відмовились від капітального ремонту дворового проїзду (відео)

Члени виконавчого комітету перерозподілили кошти, якими фінансуються об’єкти інфраструктури з міського бюджету. Мова йде про ремонти за кошт міста, де вдалося зекономити. Тож ті гроші перерозподілили на інші об’єкти.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Знімаємо, в межах розпорядника, кошти з фінансування цих об’єктів. Зокрема, це сквери. Є технічна економія коштів. І концентруємо ці кошти на закінчення ремонту площі і закінчення ремонту деяких вулиць, зокрема вулиці Ремісничої».

Так, наприклад, жителі будинків по вулиці Рокоссовського відмовились від капітального ремонту дворового проїзду.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Капітальний ремонт ми знімаємо з Рокоссовського, 42, 44, 46. Є відповідне звернення мешканців, що вони проти виконання робіт по розширенню. Ми тоді там трохи підлатаємо дорогу».

Погодили члени комітету списання медобладнання та транспортного засобу, підтримали питання виплати разової компенсації за виготовлення та встановлення надмогильних споруд члену сім’ї загиблого учасника бойових дій.

Складчина
Ірина Брусильцева, начальниця відділу звернень громадян: «Проектом рішення передбачається надання разової компенсації 8 сім’ям загиблих учасників бойових дій, на загальну суму 158 тисяч 711 гривень».

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2019 року.

Олена Лисенко, начальниця фінансового управління: «За перше півріччя 2019 року до міського бюджету надійшло 1,7 мільярда гривень, з них власний дохід до міського бюджету склали майже мільярд гривень, виконання 96%. Субвенція з державного бюджету 788 мільйоні, виконання також 96,7%».

Загальний фонд дохідної частини за перше півріччя 2019 року складав 881 мільйон гривень.

Олена Лисенко, начальниця фінансового управління: «Якщо порівнювати надходження на одного мешканця міста за власними доходами загального фонду порівняно з іншими містами, то ми займаємо 7-му позицію серед 10-ти міст, які нам повідомили свої показники. Нижчий показник у Рівному, Чернівцях та Миколаєві».

Найбільше видатків бюджету складає соціальна сфера. Це 77%. Наприклад, компенсація за пільговий проїзд у транспорті склала 35 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рокоссовського, виконком, бюджет, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект