Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко проінспектував об’єкти, на яких відбувається реконструкція (відео)

Атрошенко проінспектував об’єкти, на яких відбувається реконструкція (відео)

14 серпня міський голова Владислав Атрошенко проінспектував ряд об’єктів Чернігова, на яких відбувається реконструкція. Зокрема, відвідав новий міні-сквер на перехресті вулиць Кирпоноса та проспекту Перемоги. Поки що на об’єкті завершують вкладання плитки і готуються до висадження дерев.Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Зараз виготовлюються МАФи, тобто лавочки, ліхтарі та урни, які також будуть встановлені десь до 15 вересня. Окрім цього будуть придбані дерева і висаджені в ці круги. Але ж висаджуватися вони будуть восени, щоб була гарна приживлюваність».

Після міні-скверу Владислав Атрошенко відправився на вулицю Ремісничу, де теж кипить робота. Зараз тут на ділянці від вулиці Івана Мазепи до Воскресенської церкви владають нижній шар дорожнього покриття, встановлюють бортики, а подекуди наносять вже вирівнюючий шар. На частини ділянки працюють археологи, які проводять планові розкопки. Кажуть, скоро завершать.

Складчина
Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо з божою допомогою археологи не будуть затримувати цю ділянку, то ми в цьому сезоні нижній шар дорожнього покриття закінчимо, як ми й планували. Тоді ми влаштуємо тимчасові тротуари. І відкриваємо рух».

Вже в наступному сезоні тут будуть облаштовані велодоріжки, вкладена плитка, тощо. Однак, археологи кажуть, що може знадобитись додаткове дослідження частини території, на якій проходить реконструкція. Міська влада до цього готова.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ ЧМР: «Зараз проектанти подивляться, чи можливо підняти рівень дороги. І якщо можна буде підняти рівень дороги, тоді ми не чіпаємо культурний археологічний шар, і тоді роботи підуть швидше. Якщо це не буде можливо, тоді ми будемо вимушені чекати завершення досліджень, які проводять археологи».

Роботи на вулиці Ремісничій мають закінчитись згідно з планом – до кінця сезону.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, реконструкція, інспекція, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект